ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -40 RON | 106.812 RON | — | 230.021 RON | 123.209 RON | — |
| 2022 | 295.366 RON | -24.198 RON | 106.812 RON | — | 230.062 RON | 123.250 RON | — |
| 2021 | 287.165 RON | 230.945 RON | 48.509 RON | — | 767.537 RON | 719.028 RON | — |
| 2020 | 139.787 RON | 90.938 RON | 18.552 RON | — | 506.634 RON | 488.082 RON | — |
| 2019 | 279.859 RON | 219.615 RON | 17.337 RON | — | 414.482 RON | 397.145 RON | 1 |
| 2018 | 187.999 RON | 176.907 RON | 6.033 RON | — | 183.563 RON | 177.530 RON | — |
| 2017 | 2.272 RON | 422 RON | 1.944 RON | 248 RON | 2.318 RON | 622 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 295.366 RON | 287.165 RON | 139.787 RON | 279.859 RON | 187.999 RON | 2.272 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 295.366 RON | 287.165 RON | 139.787 RON | 279.861 RON | 187.999 RON | 2.272 RON |
| Cheltuieli totale | 40 RON | 317.200 RON | 54.164 RON | 47.453 RON | 57.448 RON | 9.212 RON | 1.782 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 233.001 RON | 92.334 RON | 222.413 RON | 178.787 RON | 490 RON |
| Pierdere bruta | 40 RON | 21.834 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 230.945 RON | 90.938 RON | 219.615 RON | 176.907 RON | 422 RON |
| Pierdere neta | 40 RON | 24.198 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | 248 RON |
| Active circulante | 230.021 RON | 230.062 RON | 767.537 RON | 506.634 RON | 414.482 RON | 183.563 RON | 2.318 RON |
| Stocuri | 169.116 RON | 169.116 RON | 169.116 RON | — | — | — | — |
| Creante | -64.621 RON | -64.621 RON | 478.174 RON | 512.240 RON | 414.190 RON | 184.444 RON | 2.272 RON |
| Casa si conturi la banci | 125.526 RON | 125.567 RON | 120.247 RON | -5.606 RON | 292 RON | -881 RON | 46 RON |
| Datorii totale | 106.812 RON | 106.812 RON | 48.509 RON | 18.552 RON | 17.337 RON | 6.033 RON | 1.944 RON |
| Capitaluri proprii | 123.209 RON | 123.250 RON | 719.028 RON | 488.082 RON | 397.145 RON | 177.530 RON | 622 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | — | 1 |