Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 20.000 RON | -1.338 RON | 242.452 RON | 606 RON | 444.441 RON | 202.595 RON | 1 |
| 2020 | 319.498 RON | 65.423 RON | 229.792 RON | 606 RON | 433.120 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.000 RON | 319.498 RON | 529.340 RON |
| 203.934 RON |
| 5 |
| 2019 | 529.340 RON | 74.620 RON | 224.757 RON | 606 RON | 362.662 RON | 138.511 RON | 9 |
| 2018 | 196.186 RON | 63.130 RON | 116.212 RON | 606 RON | 179.497 RON | 63.891 RON | 5 |
| 2017 | 31.363 RON | 361 RON | 109.151 RON | — | 109.712 RON | 561 RON | 3 |
| 196.186 RON |
| 31.363 RON |
| Venituri totale | 20.000 RON | 319.543 RON | 529.340 RON | 196.186 RON | 31.363 RON |
| Cheltuieli totale | 20.938 RON | 250.923 RON | 449.429 RON | 130.413 RON | 30.688 RON |
| Profit brut | 0 RON | 68.620 RON | 79.911 RON | 65.773 RON | 675 RON |
| Pierdere bruta | 938 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 65.423 RON | 74.620 RON | 63.130 RON | 361 RON |
| Pierdere neta | 1.338 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 606 RON | 606 RON | 606 RON | 606 RON | — |
| Active circulante | 444.441 RON | 433.120 RON | 362.662 RON | 179.497 RON | 109.712 RON |
| Stocuri | 5.183 RON | 5.183 RON | 3.000 RON | — | — |
| Creante | 44.713 RON | 44.713 RON | 59.772 RON | 1.290 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 394.545 RON | 383.224 RON | 299.890 RON | 178.207 RON | 109.712 RON |
| Datorii totale | 242.452 RON | 229.792 RON | 224.757 RON | 116.212 RON | 109.151 RON |
| Capitaluri proprii | 202.595 RON | 203.934 RON | 138.511 RON | 63.891 RON | 561 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 5 | 9 | 5 | 3 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.