| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 RON | 10.934 RON | — | 125.757 RON | 114.823 RON | — |
| 2021 | 201.970 RON | 22.905 RON | 10.934 RON | — | 125.757 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 201.970 RON | 305.607 RON |
| 114.823 RON |
| 1 |
| 2020 | 305.607 RON | 64.036 RON | 56.913 RON | 147.981 RON | 850 RON | 91.918 RON | 1 |
| 2019 | 234.293 RON | 27.682 RON | 194.574 RON | 222.437 RON | 19 RON | 27.882 RON | 1 |
| 2018 | — | 0 RON | 195.471 RON | 194.033 RON | 202 RON | 200 RON | — |
| 234.293 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 206.172 RON | 306.511 RON | 234.293 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | — | 177.082 RON | 239.392 RON | 204.268 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 29.090 RON | 67.119 RON | 30.025 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 22.905 RON | 64.036 RON | 27.682 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 147.981 RON | 222.437 RON | 194.033 RON |
| Active circulante | 125.757 RON | 125.757 RON | 850 RON | 19 RON | 202 RON |
| Creante | 137 RON | 137 RON | 509 RON | 40 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 125.620 RON | 125.620 RON | 341 RON | -21 RON | 202 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 1.436 RON |
| Datorii totale | 10.934 RON | 10.934 RON | 56.913 RON | 194.574 RON | 195.471 RON |
| Capitaluri proprii | 114.823 RON | 114.823 RON | 91.918 RON | 27.882 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.