| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 48.424 RON | 2.945 RON | 49.166 RON | 2.565 RON | 96.038 RON | 49.437 RON | — |
| 2022 | 85.035 RON | 31.669 RON | 44.041 RON | 2.450 RON | 88.083 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 46.492 RON |
| — |
| 2021 | 77.231 RON | -7.637 RON | 49.398 RON | 1.700 RON | 58.057 RON | 10.359 RON | — |
| 2020 | 74.683 RON | 11.374 RON | 67.819 RON | 4.875 RON | 80.940 RON | 17.996 RON | — |
| 2019 | 67.515 RON | 4.625 RON | 61.746 RON | — | 68.368 RON | 6.622 RON | — |
| 2018 | 49.367 RON | -651 RON | 57.954 RON | — | 59.950 RON | 1.996 RON | 1 |
| 2017 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 48.424 RON |
| 85.035 RON |
| 77.231 RON |
| 74.683 RON |
| 67.515 RON |
| 49.367 RON |
| — |
| Venituri totale | 49.111 RON | 96.492 RON | 78.745 RON | 74.899 RON | 68.326 RON | 49.367 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 45.703 RON | 62.219 RON | 84.067 RON | 61.351 RON | 61.651 RON | 48.537 RON | — |
| Profit brut | 3.408 RON | 34.273 RON | 0 RON | 13.548 RON | 6.675 RON | 830 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 5.322 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 2.945 RON | 31.669 RON | 0 RON | 11.374 RON | 4.625 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 7.637 RON | 0 RON | 0 RON | 651 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.565 RON | 2.450 RON | 1.700 RON | 4.875 RON | — | — | — |
| Active circulante | 96.038 RON | 88.083 RON | 58.057 RON | 80.940 RON | 68.368 RON | 59.950 RON | — |
| Stocuri | 10.318 RON | 16.047 RON | 29.137 RON | 53.020 RON | 51.813 RON | 47.723 RON | — |
| Creante | 81.581 RON | 72.039 RON | 21.503 RON | 26.092 RON | 8.558 RON | 4.742 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 4.139 RON | -3 RON | 7.417 RON | 1.828 RON | 7.997 RON | 7.485 RON | — |
| Datorii totale | 49.166 RON | 44.041 RON | 49.398 RON | 67.819 RON | 61.746 RON | 57.954 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 49.437 RON | 46.492 RON | 10.359 RON | 17.996 RON | 6.622 RON | 1.996 RON | 0 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.