Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 299.628 RON | -5.282 RON | 244.874 RON | 3.299 RON | 131.824 RON | -109.751 RON | 1 |
| 2024 | 379.771 RON | -20.560 RON | 216.656 RON | 3.655 RON | 108.847 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 299.628 RON |
| -103.990 RON |
| 2 |
| 2023 | 373.072 RON | -18.798 RON | 204.601 RON | 4.478 RON | 116.693 RON | -83.430 RON | 2 |
| 2022 | 314.551 RON | -10.416 RON | 208.582 RON | 5.134 RON | 138.897 RON | -64.551 RON | 2 |
| 2021 | 160.319 RON | -24.050 RON | 168.274 RON | 5.258 RON | 109.728 RON | -53.288 RON | 2 |
| 2020 | 39.791 RON | -29.438 RON | 94.951 RON | 6.698 RON | 59.015 RON | -29.238 RON | 1 |
| 379.771 RON |
| 373.072 RON |
| 314.551 RON |
| 160.319 RON |
| 39.791 RON |
| Venituri totale | 299.633 RON | 379.779 RON | 373.085 RON | 314.576 RON | 160.321 RON | 39.791 RON |
| Cheltuieli totale | 304.915 RON | 394.739 RON | 388.153 RON | 321.846 RON | 182.768 RON | 68.831 RON |
| Pierdere bruta | 5.282 RON | 14.960 RON | 15.068 RON | 7.270 RON | 22.447 RON | 29.040 RON |
| Pierdere neta | 5.282 RON | 20.560 RON | 18.798 RON | 10.416 RON | 24.050 RON | 29.438 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.299 RON | 3.655 RON | 4.478 RON | 5.134 RON | 5.258 RON | 6.698 RON |
| Active circulante | 131.824 RON | 108.847 RON | 116.693 RON | 138.897 RON | 109.728 RON | 59.015 RON |
| Stocuri | 92.877 RON | 54.134 RON | 56.208 RON | 47.267 RON | 82.768 RON | 55.581 RON |
| Creante | 25.470 RON | 40.724 RON | 54.474 RON | 53.339 RON | 25.200 RON | 2.564 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.477 RON | 13.989 RON | 6.011 RON | 38.291 RON | 1.760 RON | 870 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 164 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 244.874 RON | 216.656 RON | 204.601 RON | 208.582 RON | 168.274 RON | 94.951 RON |
| Capitaluri proprii | -109.751 RON | -103.990 RON | -83.430 RON | -64.551 RON | -53.288 RON | -29.238 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.