| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230.037 RON | 33.253 RON | 75.259 RON | 66.340 RON | 41.899 RON | 33.494 RON | 1 |
| 2024 | 757.650 RON | 183.021 RON | 90.169 RON | 92.798 RON | 178.287 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 183.261 RON |
| 1 |
| 2023 | 219.198 RON | 127.074 RON | 155.612 RON | 135.132 RON | 147.155 RON | 127.315 RON | 1 |
| 2022 | 174.718 RON | 109.922 RON | 19.994 RON | 4.212 RON | 125.816 RON | 110.162 RON | 1 |
| 2021 | 131.281 RON | 58.333 RON | 23.516 RON | 30.315 RON | 101.935 RON | 108.862 RON | — |
| 2020 | 112.146 RON | 50.289 RON | 33.356 RON | 59.579 RON | 23.999 RON | 50.529 RON | — |
| 2019 | 137.784 RON | 48.398 RON | 41.645 RON | 65.409 RON | 24.461 RON | 48.638 RON | — |
| 2018 | 104.125 RON | 67.167 RON | 48.132 RON | 84.904 RON | 30.200 RON | 67.407 RON | — |
| 2017 | 27.708 RON | 14.873 RON | 15.487 RON | 5.642 RON | 9.996 RON | 240 RON | — |
| Cifra de afaceri | 230.037 RON | 757.650 RON | 219.198 RON | 174.718 RON | 131.281 RON | 112.146 RON | 137.784 RON | 104.125 RON | 27.708 RON |
| Venituri totale | 239.918 RON | 757.817 RON | 219.580 RON | 174.718 RON | 131.281 RON | 112.146 RON | 137.784 RON | 104.125 RON | 27.708 RON |
| Cheltuieli totale | 204.434 RON | 555.765 RON | 90.464 RON | 60.966 RON | 69.482 RON | 58.744 RON | 85.253 RON | 33.834 RON | 12.004 RON |
| Profit brut | 35.484 RON | 202.052 RON | 129.116 RON | 113.752 RON | 61.799 RON | 53.402 RON | 52.531 RON | 70.291 RON | 15.704 RON |
| Profit net | 33.253 RON | 183.021 RON | 127.074 RON | 109.922 RON | 58.333 RON | 50.289 RON | 48.398 RON | 67.167 RON | 14.873 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 66.340 RON | 92.798 RON | 135.132 RON | 4.212 RON | 30.315 RON | 59.579 RON | 65.409 RON | 84.904 RON | 5.642 RON |
| Active circulante | 41.899 RON | 178.287 RON | 147.155 RON | 125.816 RON | 101.935 RON | 23.999 RON | 24.461 RON | 30.200 RON | 9.996 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 178 RON | — | — |
| Creante | 27.446 RON | 143.690 RON | 119.120 RON | 84.508 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 14.453 RON | 34.597 RON | 28.035 RON | 41.308 RON | 101.935 RON | 23.999 RON | 24.283 RON | 30.200 RON | 9.996 RON |
| Cheltuieli in avans | 514 RON | 2.345 RON | 640 RON | 128 RON | 128 RON | 307 RON | 413 RON | 435 RON | 89 RON |
| Datorii totale | 75.259 RON | 90.169 RON | 155.612 RON | 19.994 RON | 23.516 RON | 33.356 RON | 41.645 RON | 48.132 RON | 15.487 RON |
| Capitaluri proprii | 33.494 RON | 183.261 RON | 127.315 RON | 110.162 RON | 108.862 RON | 50.529 RON | 48.638 RON | 67.407 RON | 240 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.