ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea având ca obiect validare poprire formulată de creditorul , cu în contradictoriu cu debitorul şi cu terţul poprit SC , ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 5 de zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Judecătoria Bacău. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, astăzi, 13.09.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 13.09.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.09.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 22.11.2024
Notificare privind deschiderea procedurii de insolvenţă prin procedură generală · BPI 21122/2024
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 1705/2025
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 3689/2025
Sentinţă de deschidere a procedurii falimentului în formă simplificată · BPI 6092/2025
Sentinţă de închidere a procedurii · BPI 12695/2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -78.584 RON | 718.849 RON | — | 1.100.029 RON | 381.180 RON | — |
| 2024 | 0 RON | -27.000 RON | 582.174 RON | 80.553 RON | 1.171.671 RON | 670.050 RON | — |
| 2023 | 1.272.440 RON | -49.674 RON | 582.174 RON | 107.014 RON | 996.590 RON | 521.430 RON | — |
| 2022 | 2.992.952 RON | 562.210 RON | 557.824 RON | 8.727 RON | 1.131.071 RON | 581.974 RON | 13 |
| 2021 | 1.967.817 RON | 547.230 RON | 629.111 RON | 3.676 RON | 1.186.357 RON | 560.922 RON | 11 |
| 2020 | 10.840 RON | 10.017 RON | 69.124 RON | — | 82.816 RON | 13.692 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 0 RON | — | 3.675 RON | 3.675 RON | — |
| 2018 | — | -825 RON | 0 RON | — | 3.675 RON | 3.675 RON | — |
| 2017 | 4.618 RON | 4.301 RON | 838 RON | 543 RON | 4.796 RON | 4.501 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 1.272.440 RON | 2.992.952 RON | 1.967.817 RON | 10.840 RON | — | — | 4.618 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 1.380.258 RON | 2.683.503 RON | 2.285.318 RON | 10.840 RON | 0 RON | 0 RON | 4.618 RON |
| Cheltuieli totale | 78.584 RON | 27.000 RON | 1.417.171 RON | 2.094.974 RON | 1.718.399 RON | 498 RON | — | 825 RON | 178 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 588.529 RON | 566.919 RON | 10.342 RON | 0 RON | 0 RON | 4.440 RON |
| Pierdere bruta | 78.584 RON | 27.000 RON | 36.913 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 825 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 562.210 RON | 547.230 RON | 10.017 RON | 0 RON | 0 RON | 4.301 RON |
| Pierdere neta | 78.584 RON | 27.000 RON | 49.674 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 825 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 80.553 RON | 107.014 RON | 8.727 RON | 3.676 RON | — | — | — | 543 RON |
| Active circulante | 1.100.029 RON | 1.171.671 RON | 996.590 RON | 1.131.071 RON | 1.186.357 RON | 82.816 RON | 3.675 RON | 3.675 RON | 4.796 RON |
| Stocuri | 0 RON | 3.611 RON | 6.749 RON | 64.289 RON | 375.933 RON | — | — | — | — |
| Creante | 1.092.052 RON | 1.166.153 RON | 935.734 RON | 759.107 RON | 691.878 RON | — | — | — | 3.702 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.977 RON | 1.907 RON | 54.107 RON | 307.675 RON | 118.546 RON | 82.816 RON | 3.675 RON | 3.675 RON | 1.094 RON |
| Datorii totale | 718.849 RON | 582.174 RON | 582.174 RON | 557.824 RON | 629.111 RON | 69.124 RON | 0 RON | 0 RON | 838 RON |
| Capitaluri proprii | 381.180 RON | 670.050 RON | 521.430 RON | 581.974 RON | 560.922 RON | 13.692 RON | 3.675 RON | 3.675 RON | 4.501 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 13 | 11 | — | — | — | — |