ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.228.261 RON | 1.127.480 RON | 38.452 RON | 2.655 RON | 1.163.517 RON | 1.127.720 RON | 1 |
| 2024 | 1.225.171 RON | 1.134.297 RON | 6.718 RON | 6.123 RON | 1.135.132 RON | 1.134.537 RON | 1 |
| 2023 | 840.205 RON | 783.342 RON | 4.812 RON | 10.008 RON | 778.386 RON | 783.582 RON | 1 |
| 2022 | 579.978 RON | 557.291 RON | 2.864 RON | — | 560.395 RON | 557.531 RON | 1 |
| 2021 | 584.420 RON | 560.877 RON | 6.039 RON | — | 567.156 RON | 561.117 RON | — |
| 2020 | 478.889 RON | 459.058 RON | 3.817 RON | — | 463.115 RON | 459.298 RON | — |
| 2019 | 524.103 RON | 500.709 RON | 4.801 RON | — | 505.750 RON | 500.949 RON | — |
| 2018 | 541.686 RON | 518.990 RON | 6.268 RON | — | 525.498 RON | 519.230 RON | — |
| 2017 | 74.375 RON | 71.820 RON | 3.231 RON | 616 RON | 74.635 RON | 72.020 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.228.261 RON | 1.225.171 RON | 840.205 RON | 579.978 RON | 584.420 RON | 478.889 RON | 524.103 RON | 541.686 RON | 74.375 RON |
| Venituri totale | 1.228.261 RON | 1.225.171 RON | 840.205 RON | 579.978 RON | 584.420 RON | 478.889 RON | 524.103 RON | 541.686 RON | 74.375 RON |
| Cheltuieli totale | 65.804 RON | 57.426 RON | 48.737 RON | 8.549 RON | 6.361 RON | 6.519 RON | 7.670 RON | 6.445 RON | 324 RON |
| Profit brut | 1.162.457 RON | 1.167.745 RON | 791.468 RON | 571.429 RON | 578.059 RON | 472.370 RON | 516.433 RON | 535.241 RON | 74.051 RON |
| Profit net | 1.127.480 RON | 1.134.297 RON | 783.342 RON | 557.291 RON | 560.877 RON | 459.058 RON | 500.709 RON | 518.990 RON | 71.820 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.655 RON | 6.123 RON | 10.008 RON | — | — | — | — | — | 616 RON |
| Active circulante | 1.163.517 RON | 1.135.132 RON | 778.386 RON | 560.395 RON | 567.156 RON | 463.115 RON | 505.750 RON | 525.498 RON | 74.635 RON |
| Creante | 953.012 RON | 907.795 RON | 583.153 RON | 453.515 RON | 476.640 RON | 370.916 RON | 300.161 RON | 16.576 RON | 23.714 RON |
| Casa si conturi la banci | 210.505 RON | 227.337 RON | 195.233 RON | 106.880 RON | 90.516 RON | 92.199 RON | 205.589 RON | 508.922 RON | 50.921 RON |
| Datorii totale | 38.452 RON | 6.718 RON | 4.812 RON | 2.864 RON | 6.039 RON | 3.817 RON | 4.801 RON | 6.268 RON | 3.231 RON |
| Capitaluri proprii | 1.127.720 RON | 1.134.537 RON | 783.582 RON | 557.531 RON | 561.117 RON | 459.298 RON | 500.949 RON | 519.230 RON | 72.020 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | — | — | — | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |