| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 173.958 RON | -96.741 RON | 500.430 RON | 63.789 RON | 112.489 RON | -349.321 RON | 2 |
| 2021 | 218.375 RON | -64.962 RON | 491.679 RON | 63.789 RON | 159.662 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 173.958 RON |
| -252.580 RON |
| 2 |
| 2020 | 32.680 RON | -51.973 RON | 448.162 RON | 63.789 RON | 196.755 RON | -187.618 RON | 1 |
| 2019 | 101.134 RON | -39.484 RON | 257.485 RON | 63.789 RON | 58.050 RON | -135.646 RON | 1 |
| 2018 | 348.584 RON | -102.537 RON | 190.696 RON | — | 94.534 RON | -96.162 RON | 3 |
| 2017 | 125.180 RON | 5.875 RON | 167.517 RON | 81 RON | 173.811 RON | 6.375 RON | 1 |
| 218.375 RON |
| 32.680 RON |
| 101.134 RON |
| 348.584 RON |
| 125.180 RON |
| Venituri totale | 173.958 RON | 218.375 RON | 32.680 RON | 101.134 RON | 348.584 RON | 125.180 RON |
| Cheltuieli totale | 268.960 RON | 281.153 RON | 84.326 RON | 139.606 RON | 447.635 RON | 118.053 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.127 RON |
| Pierdere bruta | 95.002 RON | 62.778 RON | 51.646 RON | 38.472 RON | 99.051 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.875 RON |
| Pierdere neta | 96.741 RON | 64.962 RON | 51.973 RON | 39.484 RON | 102.537 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 63.789 RON | 63.789 RON | 63.789 RON | 63.789 RON | — | 81 RON |
| Active circulante | 112.489 RON | 159.662 RON | 196.755 RON | 58.050 RON | 94.534 RON | 173.811 RON |
| Stocuri | 91.681 RON | 93.797 RON | 135.996 RON | 48.995 RON | 90.438 RON | 169.592 RON |
| Creante | 10.532 RON | 17.593 RON | 36.939 RON | 8.922 RON | 3.486 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 10.276 RON | 48.272 RON | 23.820 RON | 133 RON | 610 RON | 4.219 RON |
| Cheltuieli in avans | -25.169 RON | 15.648 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 500.430 RON | 491.679 RON | 448.162 RON | 257.485 RON | 190.696 RON | 167.517 RON |
| Capitaluri proprii | -349.321 RON | -252.580 RON | -187.618 RON | -135.646 RON | -96.162 RON | 6.375 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
com. Afumaţi, satul Afumaţi, Complex China Town, Depozit A, spaţiul nr. 51
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.