ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 386.722 RON | 200.135 RON | 151.286 RON | 111.607 RON | 243.189 RON | 203.510 RON | 1 |
| 2024 | 292.189 RON | 109.592 RON | 199.585 RON | 186.012 RON | 123.448 RON | 109.875 RON | 1 |
| 2023 | 264.554 RON | 132.354 RON | 267.795 RON | 260.417 RON | 140.161 RON | 132.783 RON | 1 |
| 2022 | 256.971 RON | 247.472 RON | 710 RON | — | 250.140 RON | 249.430 RON | 1 |
| 2021 | 212.263 RON | 195.801 RON | 1.952 RON | 692 RON | 197.301 RON | 196.041 RON | 0 |
| 2020 | 185.126 RON | 185.994 RON | 1.922 RON | — | 188.156 RON | 186.234 RON | — |
| 2019 | 149.570 RON | 142.321 RON | 1.120 RON | — | 143.681 RON | 142.561 RON | — |
| 2018 | 121.265 RON | 115.502 RON | 13.157 RON | — | 128.899 RON | 115.742 RON | — |
| 2017 | 22.777 RON | 21.614 RON | 683 RON | 81 RON | 22.416 RON | 21.814 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 386.722 RON | 292.189 RON | 264.554 RON | 256.971 RON | 212.263 RON | 185.126 RON | 149.570 RON | 121.265 RON | 22.777 RON |
| Venituri totale | 386.722 RON | 292.189 RON | 264.554 RON | 256.971 RON | 212.364 RON | 194.805 RON | 149.570 RON | 121.265 RON | 22.777 RON |
| Cheltuieli totale | 176.725 RON | 174.269 RON | 129.687 RON | 4.085 RON | 10.195 RON | 3.518 RON | 2.762 RON | 2.125 RON | 480 RON |
| Profit brut | 209.997 RON | 117.920 RON | 134.867 RON | 252.886 RON | 202.169 RON | 191.287 RON | 146.808 RON | 119.140 RON | 22.297 RON |
| Profit net | 200.135 RON | 109.592 RON | 132.354 RON | 247.472 RON | 195.801 RON | 185.994 RON | 142.321 RON | 115.502 RON | 21.614 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 111.607 RON | 186.012 RON | 260.417 RON | — | 692 RON | — | — | — | 81 RON |
| Active circulante | 243.189 RON | 123.448 RON | 140.161 RON | 250.140 RON | 197.301 RON | 188.156 RON | 143.681 RON | 128.899 RON | 22.416 RON |
| Creante | 209.087 RON | 121.191 RON | 88.511 RON | 231.188 RON | 166.594 RON | 178.183 RON | 142.989 RON | 117.815 RON | 18.171 RON |
| Casa si conturi la banci | 34.102 RON | 2.257 RON | 51.650 RON | 18.952 RON | 30.707 RON | 9.973 RON | 692 RON | 11.084 RON | 4.245 RON |
| Datorii totale | 151.286 RON | 199.585 RON | 267.795 RON | 710 RON | 1.952 RON | 1.922 RON | 1.120 RON | 13.157 RON | 683 RON |
| Capitaluri proprii | 203.510 RON | 109.875 RON | 132.783 RON | 249.430 RON | 196.041 RON | 186.234 RON | 142.561 RON | 115.742 RON | 21.814 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — |