ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Termen administrativ: Potrivit art. 342 C.proc.pen. şi art. 344 alin. 2 C.proc.pen. se comunică persoanei/persoanelor vătămate obiectul procedurii camerei preliminare şi că are termen de cel mult 20 de zile de la data comunicării, timp în care poate formula în scris cereri şi excepţii cu privire la legalitatea administrării probelor şi a efectuării actelor de către organele de urmărire penală. Se comunică persoanei vătămate că are dreptul de a-şi angaja un apărător, că se poate constitui parte civilă în cauză.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.123.930 RON | 91.645 RON | 652.490 RON | 30.274 RON | 877.829 RON | 257.307 RON | 1 |
| 2024 | 1.303.341 RON | 68.749 RON | 609.015 RON | 26.752 RON | 969.647 RON | 387.884 RON | 2 |
| 2023 | 1.206.601 RON | 127.693 RON | 535.636 RON | 41.823 RON | 995.408 RON | 503.918 RON | 1 |
| 2022 | 1.447.281 RON | 288.457 RON | 731.901 RON | 37.637 RON | 1.070.489 RON | 376.225 RON | 1 |
| 2021 | 975.008 RON | 157.269 RON | 434.410 RON | 61.154 RON | 722.503 RON | 337.242 RON | 3 |
| 2020 | 906.261 RON | 51.383 RON | 653.194 RON | 78.024 RON | 782.088 RON | 208.394 RON | 3 |
| 2019 | 1.134.592 RON | -90.330 RON | 507.659 RON | 100.505 RON | 544.827 RON | 157.011 RON | 4 |
| 2018 | 1.215.498 RON | 296.519 RON | 383.440 RON | 100.026 RON | 529.280 RON | 247.340 RON | 4 |
| 2017 | 106.291 RON | -49.399 RON | 455.500 RON | 28.965 RON | 376.428 RON | -49.189 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.123.930 RON | 1.303.341 RON | 1.206.601 RON | 1.447.281 RON | 975.008 RON | 906.261 RON | 1.134.592 RON | 1.215.498 RON | 106.291 RON |
| Venituri totale | 1.124.881 RON | 1.315.635 RON | 1.212.944 RON | 1.491.641 RON | 1.135.796 RON | 926.407 RON | 1.136.499 RON | 1.215.553 RON | 106.291 RON |
| Cheltuieli totale | 1.015.737 RON | 1.232.600 RON | 1.074.572 RON | 1.188.174 RON | 969.604 RON | 866.354 RON | 1.215.463 RON | 906.883 RON | 154.532 RON |
| Profit brut | 109.144 RON | 83.035 RON | 138.372 RON | 303.467 RON | 166.192 RON | 60.053 RON | 0 RON | 308.670 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 78.964 RON | 0 RON | 48.241 RON |
| Profit net | 91.645 RON | 68.749 RON | 127.693 RON | 288.457 RON | 157.269 RON | 51.383 RON | 0 RON | 296.519 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 90.330 RON | 0 RON | 49.399 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 30.274 RON | 26.752 RON | 41.823 RON | 37.637 RON | 61.154 RON | 78.024 RON | 100.505 RON | 100.026 RON | 28.965 RON |
| Active circulante | 877.829 RON | 969.647 RON | 995.408 RON | 1.070.489 RON | 722.503 RON | 782.088 RON | 544.827 RON | 529.280 RON | 376.428 RON |
| Stocuri | 449.625 RON | 900.214 RON | 935.858 RON | 1.026.913 RON | 679.772 RON | 452.172 RON | 355.653 RON | 382.030 RON | 299.717 RON |
| Creante | 366.456 RON | 67.241 RON | 42.849 RON | 40.635 RON | 16.689 RON | 56.908 RON | 22.425 RON | 40.861 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 61.748 RON | 2.192 RON | 16.701 RON | 2.941 RON | 26.042 RON | 273.008 RON | 166.749 RON | 106.389 RON | 76.711 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.694 RON | 500 RON | 2.323 RON | — | 4.963 RON | 1.476 RON | 19.338 RON | 1.474 RON | 918 RON |
| Datorii totale | 652.490 RON | 609.015 RON | 535.636 RON | 731.901 RON | 434.410 RON | 653.194 RON | 507.659 RON | 383.440 RON | 455.500 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 16.968 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 257.307 RON | 387.884 RON | 503.918 RON | 376.225 RON | 337.242 RON | 208.394 RON | 157.011 RON | 247.340 RON | -49.189 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 |