ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Matca, construcţia 2
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 246.023 RON | 126.483 RON | 74.935 RON | 0 RON | 273.381 RON | 198.446 RON | 1 |
| 2024 | 218.754 RON | 9.627 RON | 77.262 RON | — | 149.225 RON | 71.963 RON | 1 |
| 2023 | 144.587 RON | -9.257 RON | 57.553 RON | — | 119.889 RON | 62.336 RON | 1 |
| 2022 | 60.948 RON | 25.320 RON | 61.349 RON | — | 132.942 RON | 71.593 RON | 1 |
| 2021 | 58.737 RON | 12.237 RON | 56.289 RON | — | 102.562 RON | 46.273 RON | — |
| 2020 | 42.381 RON | 3.536 RON | 44.472 RON | — | 78.508 RON | 34.036 RON | — |
| 2019 | 78.181 RON | 15.024 RON | 50.223 RON | — | 80.723 RON | 30.500 RON | — |
| 2018 | 115.487 RON | 16.653 RON | 50.004 RON | — | 65.480 RON | 15.476 RON | 1 |
| 2017 | 8.904 RON | -1.377 RON | 18.478 RON | — | 17.301 RON | -1.177 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 246.023 RON | 218.754 RON | 144.587 RON | 60.948 RON | 58.737 RON | 42.381 RON | 78.181 RON | 115.487 RON | 8.904 RON |
| Venituri totale | 246.219 RON | 219.649 RON | 144.587 RON | 60.948 RON | 58.737 RON | 42.381 RON | 78.181 RON | 115.487 RON | 8.904 RON |
| Cheltuieli totale | 117.446 RON | 207.870 RON | 152.427 RON | 34.295 RON | 44.738 RON | 37.647 RON | 62.140 RON | 96.928 RON | 10.192 RON |
| Profit brut | 128.773 RON | 11.779 RON | 0 RON | 26.653 RON | 13.999 RON | 4.734 RON | 16.041 RON | 18.559 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 7.840 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.288 RON |
| Profit net | 126.483 RON | 9.627 RON | 0 RON | 25.320 RON | 12.237 RON | 3.536 RON | 15.024 RON | 16.653 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 9.257 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.377 RON |
| Active circulante | 273.381 RON | 149.225 RON | 119.889 RON | 132.942 RON | 102.562 RON | 78.508 RON | 80.723 RON | 65.480 RON | 17.301 RON |
| Stocuri | 174.835 RON | 108.782 RON | 92.355 RON | 72.286 RON | 65.391 RON | 75.092 RON | 72.498 RON | 62.120 RON | 17.101 RON |
| Creante | 55.587 RON | 20.618 RON | 20.618 RON | 19.860 RON | 3.360 RON | 3.360 RON | 3.360 RON | 3.360 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 42.959 RON | 19.825 RON | 6.916 RON | 40.796 RON | 33.811 RON | 56 RON | 4.865 RON | — | 200 RON |
| Datorii totale | 74.935 RON | 77.262 RON | 57.553 RON | 61.349 RON | 56.289 RON | 44.472 RON | 50.223 RON | 50.004 RON | 18.478 RON |
| Capitaluri proprii | 198.446 RON | 71.963 RON | 62.336 RON | 71.593 RON | 46.273 RON | 34.036 RON | 30.500 RON | 15.476 RON | -1.177 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 |