| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -2.132 RON | 36.365 RON | — | — | -36.365 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 0 |
| 2023 | 0 RON | 0 RON | 36.365 RON | 135 RON | 1.997 RON | -34.233 RON | — |
| 2022 | 0 RON | 0 RON | 36.365 RON | 135 RON | 1.997 RON | -34.233 RON | — |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 36.365 RON | 135 RON | 1.997 RON | -34.233 RON | 0 |
| 2020 | 0 RON | -7.761 RON | 36.365 RON | 135 RON | 1.997 RON | -34.233 RON | 1 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 28.604 RON | 135 RON | 1.997 RON | -26.472 RON | — |
| 2018 | 2.077 RON | -14.419 RON | 28.604 RON | 135 RON | 1.997 RON | -26.472 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -12.253 RON | 13.787 RON | 135 RON | 1.599 RON | -12.053 RON | 0 |
| Cifra de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.077 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.077 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 2.132 RON | — | — | — | 7.761 RON | — | 16.496 RON | 12.253 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.132 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.761 RON | 0 RON | 14.419 RON | 12.253 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 2.132 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.761 RON | 0 RON | 14.419 RON | 12.253 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON |
| Active circulante | — | — | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.599 RON |
| Stocuri | — | — | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.997 RON | 1.599 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 36.365 RON | 36.365 RON | 36.365 RON | 36.365 RON | 36.365 RON | 28.604 RON | 28.604 RON | 13.787 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | -36.365 RON | -34.233 RON | -34.233 RON | -34.233 RON | -34.233 RON | -26.472 RON | -26.472 RON | -12.053 RON |
| Capital subscris varsat | 0 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | — | — | 0 | 1 | — | — | 0 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.