ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
corp 1, etaj 1, biroul 2
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea în anulare formulată de creditoarea ADEMCO 2 GMBH în contradictoriu cu debitoarea ASTRAEA SMARTSERV SRL. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţeiazi, 05.04.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.03.2024.
Pentru ca apelanta să depună la dosar înscrisuri, amână judecata la data de 22.03.2024 sala T5, ora 10
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.799.576 RON | 2.377.459 RON | 21.973.706 RON | 486.421 RON | 23.928.349 RON | 2.459.009 RON | 15 |
| 2024 | 17.521.195 RON | 1.615.395 RON | 9.684.393 RON | 361.852 RON | 10.952.288 RON | 1.631.551 RON | 13 |
| 2023 | 8.914.220 RON | 1.168.543 RON | 4.637.970 RON | 240.258 RON | 5.412.122 RON | 1.016.156 RON | 6 |
| 2022 | 4.982.366 RON | -406.306 RON | 2.651.534 RON | 341.744 RON | 2.154.544 RON | -152.387 RON | 7 |
| 2021 | 6.837.808 RON | 252.959 RON | 2.657.928 RON | 463.807 RON | 2.694.249 RON | 503.546 RON | 0 |
| 2020 | 3.422.854 RON | 94.577 RON | 1.258.949 RON | 315.526 RON | 1.442.316 RON | 500.587 RON | 3 |
| 2019 | 3.252.527 RON | 418.308 RON | 800.136 RON | 234.178 RON | 1.008.773 RON | 443.498 RON | 4 |
| 2018 | 3.491.461 RON | 129.415 RON | 283.686 RON | 139.266 RON | 272.856 RON | 130.454 RON | 3 |
| 2017 | 1.826 RON | 239 RON | 1.503 RON | 112 RON | 1.830 RON | 439 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 48.799.576 RON | 17.521.195 RON | 8.914.220 RON | 4.982.366 RON | 6.837.808 RON | 3.422.854 RON | 3.252.527 RON | 3.491.461 RON | 1.826 RON |
| Venituri totale | 55.755.196 RON | 16.916.310 RON | 9.594.084 RON | 5.018.038 RON | 6.877.627 RON | 3.455.206 RON | 3.260.097 RON | 3.500.421 RON | 1.826 RON |
| Cheltuieli totale | 52.678.158 RON | 14.998.677 RON | 8.248.416 RON | 5.424.344 RON | 6.523.012 RON | 3.327.610 RON | 2.807.092 RON | 3.335.960 RON | 1.569 RON |
| Profit brut | 3.077.038 RON | 1.917.633 RON | 1.345.668 RON | 0 RON | 354.615 RON | 127.596 RON | 453.005 RON | 164.461 RON | 257 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 406.306 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 2.377.459 RON | 1.615.395 RON | 1.168.543 RON | 0 RON | 252.959 RON | 94.577 RON | 418.308 RON | 129.415 RON | 239 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 406.306 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 486.421 RON | 361.852 RON | 240.258 RON | 341.744 RON | 463.807 RON | 315.526 RON | 234.178 RON | 139.266 RON | 112 RON |
| Active circulante | 23.928.349 RON | 10.952.288 RON | 5.412.122 RON | 2.154.544 RON | 2.694.249 RON | 1.442.316 RON | 1.008.773 RON | 272.856 RON | 1.830 RON |
| Stocuri | 11.783.574 RON | 7.123.343 RON | 3.234.489 RON | 1.026.347 RON | 1.053.963 RON | 272.471 RON | 672.153 RON | 125.945 RON | 0 RON |
| Creante | 12.847.006 RON | 2.413.431 RON | 1.838.229 RON | 947.451 RON | 855.793 RON | 561.382 RON | 292.045 RON | 17.147 RON | 701 RON |
| Casa si conturi la banci | -702.231 RON | 1.415.514 RON | 339.404 RON | 180.746 RON | 784.493 RON | 608.463 RON | 44.575 RON | 129.764 RON | 1.129 RON |
| Cheltuieli in avans | 17.945 RON | 1.804 RON | 1.746 RON | 2.859 RON | 3.418 RON | 1.694 RON | 683 RON | 2.018 RON | — |
| Datorii totale | 21.973.706 RON | 9.684.393 RON | 4.637.970 RON | 2.651.534 RON | 2.657.928 RON | 1.258.949 RON | 800.136 RON | 283.686 RON | 1.503 RON |
| Capitaluri proprii | 2.459.009 RON | 1.631.551 RON | 1.016.156 RON | -152.387 RON | 503.546 RON | 500.587 RON | 443.498 RON | 130.454 RON | 439 RON |
| Capital subscris varsat | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 15 | 13 | 6 | 7 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 |