ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 507.063 RON | -18.341 RON | 1.098.515 RON | 73.249 RON | 776.609 RON | -286.699 RON | 0 |
| 2024 | 1.281.989 RON | -91.371 RON | 923.734 RON | 118.776 RON | 507.736 RON | -297.222 RON | 1 |
| 2023 | 2.437.352 RON | 1.029.579 RON | 1.420.116 RON | 298.193 RON | 3.428.230 RON | 2.306.307 RON | 1 |
| 2022 | 3.963.642 RON | 2.255.536 RON | 3.340.562 RON | 133.750 RON | 5.462.588 RON | 2.255.776 RON | 1 |
| 2021 | 4.335.400 RON | 3.292.643 RON | 2.360.685 RON | 137.179 RON | 7.944.736 RON | 5.721.230 RON | 1 |
| 2020 | 4.415.612 RON | 2.082.522 RON | 1.168.403 RON | 10 RON | 3.921.969 RON | 2.753.576 RON | 1 |
| 2019 | -130 RON | -17.135 RON | 517.285 RON | 10 RON | 1.188.329 RON | 671.054 RON | 0 |
| 2018 | 919.891 RON | 687.989 RON | 92.858 RON | — | 781.047 RON | 688.189 RON | 1 |
| 2017 | 198.797 RON | 146.695 RON | 91.607 RON | 141 RON | 238.361 RON | 146.895 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 507.063 RON | 1.281.989 RON | 2.437.352 RON | 3.963.642 RON | 4.335.400 RON | 4.415.612 RON | -130 RON | 919.891 RON | 198.797 RON |
| Venituri totale | 585.711 RON | 1.330.777 RON | 2.467.042 RON | 4.058.726 RON | 4.526.840 RON | 5.182.252 RON | 368.600 RON | 920.335 RON | 199.053 RON |
| Cheltuieli totale | 604.052 RON | 1.418.643 RON | 1.420.799 RON | 1.777.337 RON | 1.198.003 RON | 3.065.755 RON | 385.734 RON | 220.673 RON | 50.370 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 1.046.243 RON | 2.281.389 RON | 3.328.837 RON | 2.116.497 RON | 0 RON | 699.662 RON | 148.683 RON |
| Pierdere bruta | 18.341 RON | 87.866 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.134 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 1.029.579 RON | 2.255.536 RON | 3.292.643 RON | 2.082.522 RON | 0 RON | 687.989 RON | 146.695 RON |
| Pierdere neta | 18.341 RON | 91.371 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.135 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 73.249 RON | 118.776 RON | 298.193 RON | 133.750 RON | 137.179 RON | 10 RON | 10 RON | — | 141 RON |
| Active circulante | 776.609 RON | 507.736 RON | 3.428.230 RON | 5.462.588 RON | 7.944.736 RON | 3.921.969 RON | 1.188.329 RON | 781.047 RON | 238.361 RON |
| Stocuri | 564.139 RON | 1.047.340 RON | 2.125.564 RON | 2.621.020 RON | 3.407.260 RON | 1.831.019 RON | 821.884 RON | 162 RON | 44.268 RON |
| Creante | 212.500 RON | 3.142 RON | 469.399 RON | 1.853.168 RON | 1.332.041 RON | 579.460 RON | 97.461 RON | 1.479 RON | 57.827 RON |
| Casa si conturi la banci | -30 RON | -542.746 RON | 833.267 RON | 988.400 RON | 3.205.435 RON | 1.511.490 RON | 268.984 RON | 779.406 RON | 136.266 RON |
| Datorii totale | 1.098.515 RON | 923.734 RON | 1.420.116 RON | 3.340.562 RON | 2.360.685 RON | 1.168.403 RON | 517.285 RON | 92.858 RON | 91.607 RON |
| Venituri in avans | 38.042 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -286.699 RON | -297.222 RON | 2.306.307 RON | 2.255.776 RON | 5.721.230 RON | 2.753.576 RON | 671.054 RON | 688.189 RON | 146.895 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | — |
36 de contracte atribuite, in valoare de 285.733 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 285.769 lei.
Achizitii directe
36 de contracte
285.733 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 23:31).