MEDFACTORY EUROPE S.R.L.
- J35/4557/2017TIMISdin 29.11.2017
- J2020000634225IASIdin 25.02.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Valea Lupului, comuna Valea Lupului, CF 61968, nr. cadastral 17-C1, et. 1
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.375 RON | -6.577 RON | 108.535 RON | 0 RON | 38.904 RON | -69.631 RON | 1 |
| 2024 | 51.975 RON | 4.899 RON | 105.363 RON | — | 42.309 RON | -63.054 RON | 1 |
| 2023 | 45.714 RON | 6.675 RON | 103.496 RON | — | 35.543 RON | -67.953 RON | 1 |
| 2022 | 11.448 RON | 2.415 RON | 103.111 RON | — | 28.483 RON | -74.628 RON | 1 |
| 2021 | 195.105 RON | 10.836 RON | 98.102 RON | — | 21.059 RON | -77.043 RON | 1 |
| 2020 | 193.436 RON | -88.079 RON | 110.494 RON | 18.960 RON | 3.655 RON | -87.879 RON | 3 |
| 2019 | 425.922 RON | 52.246 RON | 44.140 RON | 23.919 RON | 72.707 RON | 52.486 RON | 1 |
| 2018 | 597.340 RON | 74.724 RON | 99.140 RON | 27.877 RON | 145.647 RON | 74.384 RON | 3 |
| 2017 | — | -540 RON | 1.078 RON | 298 RON | 440 RON | -340 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 47.375 RON | 51.975 RON | 45.714 RON | 11.448 RON | 195.105 RON | 193.436 RON | 425.922 RON | 597.340 RON | — |
| Venituri totale | 47.375 RON | 51.975 RON | 46.434 RON | 11.448 RON | 212.756 RON | 208.625 RON | 431.983 RON | 616.072 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 53.952 RON | 46.143 RON | 39.302 RON | 8.919 RON | 199.792 RON | 294.740 RON | 372.104 RON | 535.589 RON | 540 RON |
| Profit brut | 0 RON | 5.832 RON | 7.132 RON | 2.529 RON | 12.964 RON | 0 RON | 59.879 RON | 80.483 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 6.577 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 86.115 RON | 0 RON | 0 RON | 540 RON |
| Profit net | 0 RON | 4.899 RON | 6.675 RON | 2.415 RON | 10.836 RON | 0 RON | 52.246 RON | 74.724 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 6.577 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 88.079 RON | 0 RON | 0 RON | 540 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 18.960 RON | 23.919 RON | 27.877 RON | 298 RON |
| Active circulante | 38.904 RON | 42.309 RON | 35.543 RON | 28.483 RON | 21.059 RON | 3.655 RON | 72.707 RON | 145.647 RON | 440 RON |
| Stocuri | 0 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | — | — | — | — | 280 RON |
| Creante | 34.120 RON | 39.145 RON | 26.170 RON | 21.033 RON | 20.838 RON | 3.022 RON | 71.608 RON | 4.579 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 4.784 RON | 2.564 RON | 8.773 RON | 6.850 RON | 221 RON | 633 RON | 1.099 RON | 141.068 RON | 160 RON |
| Datorii totale | 108.535 RON | 105.363 RON | 103.496 RON | 103.111 RON | 98.102 RON | 110.494 RON | 44.140 RON | 99.140 RON | 1.078 RON |
| Capitaluri proprii | -69.631 RON | -63.054 RON | -67.953 RON | -74.628 RON | -77.043 RON | -87.879 RON | 52.486 RON | 74.384 RON | -340 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | — |