ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
cam. 2, sectorul 2
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 80% |
| firmă | 20% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.873.839 RON | -1.966.135 RON | 5.076.104 RON | 9.748 RON | 585.627 RON | -4.573.683 RON | 9 |
| 2024 | 2.179.799 RON | -1.818.054 RON | 2.877.190 RON | 14.334 RON | 249.470 RON | -2.607.548 RON | 8 |
| 2023 | 1.541.696 RON | -1.836.870 RON | 1.620.188 RON | 25.284 RON | 825.423 RON | -770.628 RON | 9 |
| 2022 | 1.066.691 RON | -1.734.602 RON | 1.434.803 RON | 39.411 RON | 355.951 RON | -1.037.275 RON | 9 |
| 2021 | 202.784 RON | -852.497 RON | 895.703 RON | 41.283 RON | 809.876 RON | -43.798 RON | 4 |
| 2020 | 91.276 RON | 30.672 RON | 4.636 RON | 388 RON | 128.210 RON | 123.962 RON | — |
| 2019 | 154.043 RON | 121.505 RON | 7.662 RON | 8.166 RON | 122.785 RON | 123.289 RON | — |
| 2018 | 106.529 RON | 47.900 RON | 15.557 RON | 20.942 RON | 42.715 RON | 48.100 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 250 RON | 202 RON | 248 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.873.839 RON | 2.179.799 RON | 1.541.696 RON | 1.066.691 RON | 202.784 RON | 91.276 RON | 154.043 RON | 106.529 RON | — |
| Venituri totale | 1.875.605 RON | 2.184.735 RON | 1.545.342 RON | 1.067.762 RON | 236.961 RON | 91.276 RON | 154.043 RON | 108.738 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 3.841.740 RON | 4.002.789 RON | 3.366.791 RON | 2.791.696 RON | 1.087.059 RON | 57.866 RON | 27.917 RON | 57.576 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.410 RON | 126.126 RON | 51.162 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 1.966.135 RON | 1.818.054 RON | 1.821.449 RON | 1.723.934 RON | 850.098 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.672 RON | 121.505 RON | 47.900 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 1.966.135 RON | 1.818.054 RON | 1.836.870 RON | 1.734.602 RON | 852.497 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.748 RON | 14.334 RON | 25.284 RON | 39.411 RON | 41.283 RON | 388 RON | 8.166 RON | 20.942 RON | 202 RON |
| Active circulante | 585.627 RON | 249.470 RON | 825.423 RON | 355.951 RON | 809.876 RON | 128.210 RON | 122.785 RON | 42.715 RON | 248 RON |
| Stocuri | 19.654 RON | — | 14.937 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 209.741 RON | 160.814 RON | 291.633 RON | 232.824 RON | 97.848 RON | 102.351 RON | 100.700 RON | 23.895 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 356.232 RON | 88.656 RON | 518.853 RON | 123.127 RON | 712.028 RON | 25.859 RON | 22.085 RON | 18.820 RON | 248 RON |
| Cheltuieli in avans | 16.580 RON | 7.053 RON | 4.767 RON | 2.166 RON | 746 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 5.076.104 RON | 2.877.190 RON | 1.620.188 RON | 1.434.803 RON | 895.703 RON | 4.636 RON | 7.662 RON | 15.557 RON | 250 RON |
| Venituri in avans | 109.534 RON | 1.215 RON | 5.914 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -4.573.683 RON | -2.607.548 RON | -770.628 RON | -1.037.275 RON | -43.798 RON | 123.962 RON | 123.289 RON | 48.100 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 1.304.200 RON | 1.304.200 RON | 1.304.200 RON | 913.000 RON | 730.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 8 | 9 | 9 | 4 | — | — | — | — |