OSCAR S.Y. S.R.L.
- J16/3059/2017DOLJdin 19.12.2017
- J40/20198/2021BUCURESTIdin 17.11.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 5% |
| firmă | 95% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -7.543 RON | 344.992 RON | 45.489 RON | 13.200 RON | -125.537 RON | — |
| 2022 | — | -7.092 RON | 336.014 RON | 45.489 RON | 11.764 RON | -117.995 RON | — |
| 2021 | — | -30.589 RON | 327.592 RON | 45.489 RON | 10.435 RON | -110.902 RON | — |
| 2020 | — | -40.578 RON | 292.383 RON | 829 RON | 50.475 RON | -80.313 RON | 2 |
| 2019 | — | -43.538 RON | 247.971 RON | — | 47.470 RON | -39.735 RON | — |
| 2018 | — | 3.603 RON | 166.226 RON | — | 9.263 RON | 3.803 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 2 RON | 0 RON | 43 RON | 222 RON | 85 RON | 184.801 RON |
| Cheltuieli totale | 7.545 RON | 7.092 RON | 30.632 RON | 40.800 RON | 43.623 RON | 179.351 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 5.450 RON |
| Pierdere bruta | 7.543 RON | 7.092 RON | 30.589 RON | 40.578 RON | 43.538 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 3.603 RON |
| Pierdere neta | 7.543 RON | 7.092 RON | 30.589 RON | 40.578 RON | 43.538 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 45.489 RON | 45.489 RON | 45.489 RON | 829 RON | — | — |
| Active circulante | 13.200 RON | 11.764 RON | 10.435 RON | 50.475 RON | 47.470 RON | 9.263 RON |
| Stocuri | — | — | — | 43.265 RON | 43.265 RON | 6.953 RON |
| Creante | 8.125 RON | 6.689 RON | 5.360 RON | 2.703 RON | 57 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 5.075 RON | 5.075 RON | 5.075 RON | 4.507 RON | 4.148 RON | 2.310 RON |
| Cheltuieli in avans | 160.766 RON | 160.766 RON | 160.766 RON | 160.766 RON | 160.766 RON | 160.766 RON |
| Datorii totale | 344.992 RON | 336.014 RON | 327.592 RON | 292.383 RON | 247.971 RON | 166.226 RON |
| Capitaluri proprii | -125.537 RON | -117.995 RON | -110.902 RON | -80.313 RON | -39.735 RON | 3.803 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 2 | — | 1 |