ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 63.050 RON | -4.499 RON | 347.290 RON | 76.947 RON | 677 RON | -269.666 RON | — |
| 2023 | 12.514 RON | -57.802 RON | 391.785 RON | 125.028 RON | 1.590 RON | -265.167 RON | — |
| 2022 | 23.178 RON | -21.375 RON | 411.754 RON | 125.952 RON | 78.437 RON | -207.365 RON | — |
| 2021 | — | -48.930 RON | 411.777 RON | 167.526 RON | 58.261 RON | -185.990 RON | — |
| 2020 | — | -49.137 RON | 421.888 RON | 210.880 RON | 73.948 RON | -137.060 RON | — |
| 2019 | — | -44.351 RON | 587.317 RON | 249.206 RON | 250.189 RON | -87.922 RON | — |
| 2018 | — | -43.771 RON | 366.395 RON | 233.722 RON | 89.102 RON | -43.571 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 63.050 RON | 12.514 RON | 23.178 RON | — | — | — | — |
| Venituri totale | 63.312 RON | 12.719 RON | 23.367 RON | 1.113 RON | 3.619 RON | 5.990 RON | 945 RON |
| Cheltuieli totale | 67.811 RON | 70.521 RON | 44.047 RON | 50.043 RON | 52.756 RON | 50.341 RON | 44.716 RON |
| Pierdere bruta | 4.499 RON | 57.802 RON | 20.680 RON | 48.930 RON | 49.137 RON | 44.351 RON | 43.771 RON |
| Pierdere neta | 4.499 RON | 57.802 RON | 21.375 RON | 48.930 RON | 49.137 RON | 44.351 RON | 43.771 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 76.947 RON | 125.028 RON | 125.952 RON | 167.526 RON | 210.880 RON | 249.206 RON | 233.722 RON |
| Active circulante | 677 RON | 1.590 RON | 78.437 RON | 58.261 RON | 73.948 RON | 250.189 RON | 89.102 RON |
| Creante | — | 371 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 677 RON | 1.219 RON | 78.437 RON | 58.261 RON | 73.948 RON | 250.189 RON | 89.102 RON |
| Datorii totale | 347.290 RON | 391.785 RON | 411.754 RON | 411.777 RON | 421.888 RON | 587.317 RON | 366.395 RON |
| Capitaluri proprii | -269.666 RON | -265.167 RON | -207.365 RON | -185.990 RON | -137.060 RON | -87.922 RON | -43.571 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |