ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Petrindu, comuna Cuzăplac
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de valoare redusă formulată de reclamanta KREDYT INKASO INVESTMENTS RO S.A., .. în contradictoriu cu pârâtul NERANGY SRL, având CUI .., cu sediul în sat.., ca neîntemeiată. Respinge cererea reclamantei de obligare a pârâtului la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Jibou. Pronunţată azi, 15.07.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 402 C.proc.civ.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 239.823 RON | 25.687 RON | 69.875 RON | — | 117.419 RON | 47.544 RON | — |
| 2023 | 207.765 RON | 26.050 RON | 128.872 RON | — | 150.729 RON | 21.857 RON | 1 |
| 2021 | 171.468 RON | -6.069 RON | 149.933 RON | — | 141.742 RON | -8.191 RON | 1 |
| 2020 | 142.687 RON | -13.455 RON | 118.850 RON | — | 116.728 RON | -2.122 RON | 1 |
| 2019 | 101.750 RON | 11.133 RON | 32.868 RON | — | 44.201 RON | 11.333 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 239.823 RON | 207.765 RON | 171.468 RON | 142.687 RON | 101.750 RON |
| Venituri totale | 239.823 RON | 207.765 RON | 171.468 RON | 142.687 RON | 101.750 RON |
| Cheltuieli totale | 210.093 RON | 176.835 RON | 175.082 RON | 154.717 RON | 87.561 RON |
| Profit brut | 29.730 RON | 30.930 RON | 0 RON | 0 RON | 14.189 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 3.614 RON | 12.030 RON | 0 RON |
| Profit net | 25.687 RON | 26.050 RON | 0 RON | 0 RON | 11.133 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 6.069 RON | 13.455 RON | 0 RON |
| Active circulante | 117.419 RON | 150.729 RON | 141.742 RON | 116.728 RON | 44.201 RON |
| Stocuri | 95.719 RON | 143.821 RON | 138.710 RON | 99.291 RON | 40.275 RON |
| Creante | 2.094 RON | — | — | 200 RON | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.606 RON | 6.908 RON | 3.032 RON | 17.237 RON | 3.726 RON |
| Datorii totale | 69.875 RON | 128.872 RON | 149.933 RON | 118.850 RON | 32.868 RON |
| Capitaluri proprii | 47.544 RON | 21.857 RON | -8.191 RON | -2.122 RON | 11.333 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | 1 |