| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.135 RON | -2.691 RON | 8.578 RON | — | 13.610 RON | 5.032 RON | — |
| 2024 | 20.195 RON | 7.483 RON | 11.216 RON | — | 18.939 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.723 RON |
| — |
| 2023 | 7.289 RON | 172 RON | 83 RON | — | 14.492 RON | 14.409 RON | — |
| 2022 | 60.127 RON | 20.302 RON | 369 RON | — | 20.911 RON | 20.542 RON | — |
| 2021 | 99.283 RON | 7.140 RON | 5.647 RON | — | 15.986 RON | 10.339 RON | — |
| 2020 | 42.953 RON | 10.035 RON | 5.578 RON | — | 23.857 RON | 18.279 RON | — |
| 2019 | 47.357 RON | 6.878 RON | 2.488 RON | — | 20.205 RON | 17.717 RON | 1 |
| 2018 | 51.786 RON | 10.639 RON | 895 RON | — | 11.734 RON | 10.839 RON | 1 |
| Cifra de afaceri |
| 5.135 RON |
| 20.195 RON |
| 7.289 RON |
| 60.127 RON |
| 99.283 RON |
| 42.953 RON |
| 47.357 RON |
| 51.786 RON |
| Venituri totale | 5.137 RON | 20.195 RON | 7.356 RON | 60.326 RON | 99.287 RON | 42.953 RON | 47.378 RON | 51.714 RON |
| Cheltuieli totale | 7.846 RON | 11.252 RON | 7.151 RON | 38.907 RON | 91.153 RON | 32.409 RON | 40.025 RON | 40.557 RON |
| Profit brut | 0 RON | 8.943 RON | 205 RON | 21.419 RON | 8.134 RON | 10.544 RON | 7.353 RON | 11.157 RON |
| Pierdere bruta | 2.709 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 7.483 RON | 172 RON | 20.302 RON | 7.140 RON | 10.035 RON | 6.878 RON | 10.639 RON |
| Pierdere neta | 2.691 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 13.610 RON | 18.939 RON | 14.492 RON | 20.911 RON | 15.986 RON | 23.857 RON | 20.205 RON | 11.734 RON |
| Stocuri | 8.749 RON | 8.869 RON | 9.886 RON | 9.517 RON | 5.393 RON | 5.393 RON | 5.393 RON | 1.377 RON |
| Creante | 1.636 RON | 3.136 RON | 1.783 RON | 7.601 RON | 2.823 RON | 37 RON | 1.537 RON | 1.500 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.225 RON | 6.934 RON | 2.823 RON | 3.793 RON | 7.770 RON | 18.427 RON | 13.275 RON | 8.857 RON |
| Datorii totale | 8.578 RON | 11.216 RON | 83 RON | 369 RON | 5.647 RON | 5.578 RON | 2.488 RON | 895 RON |
| Capitaluri proprii | 5.032 RON | 7.723 RON | 14.409 RON | 20.542 RON | 10.339 RON | 18.279 RON | 17.717 RON | 10.839 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.