ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 289.940 RON | -309.564 RON | 165.516 RON | 410 RON | 1.052.108 RON | 887.002 RON | 0 |
| 2023 | 955.334 RON | 665.310 RON | 221.646 RON | 2.051 RON | 1.395.114 RON | 1.175.519 RON | 1 |
| 2022 | 674.278 RON | 533.745 RON | 64.191 RON | 3.692 RON | 570.708 RON | 510.209 RON | 1 |
| 2021 | 421.841 RON | 222.354 RON | 49.583 RON | 5.333 RON | 500.030 RON | 455.780 RON | 0 |
| 2020 | 271.962 RON | 233.200 RON | 36.235 RON | 0 RON | 269.661 RON | 233.426 RON | 0 |
| 2019 | 361.075 RON | 151.270 RON | 11.550 RON | 0 RON | 234.696 RON | 223.146 RON | 0 |
| 2018 | 125.614 RON | 71.676 RON | 6.843 RON | — | 78.719 RON | 71.876 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 289.940 RON | 955.334 RON | 674.278 RON | 421.841 RON | 271.962 RON | 361.075 RON | 125.614 RON |
| Venituri totale | 287.658 RON | 886.232 RON | 620.050 RON | 392.651 RON | 295.680 RON | 315.969 RON | 125.614 RON |
| Cheltuieli totale | 592.920 RON | 211.392 RON | 75.640 RON | 159.346 RON | 55.490 RON | 156.078 RON | 50.402 RON |
| Profit brut | 0 RON | 674.840 RON | 544.410 RON | 233.305 RON | 240.190 RON | 159.891 RON | 75.212 RON |
| Pierdere bruta | 305.262 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 665.310 RON | 533.745 RON | 222.354 RON | 233.200 RON | 151.270 RON | 71.676 RON |
| Pierdere neta | 309.564 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 410 RON | 2.051 RON | 3.692 RON | 5.333 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active circulante | 1.052.108 RON | 1.395.114 RON | 570.708 RON | 500.030 RON | 269.661 RON | 234.696 RON | 78.719 RON |
| Stocuri | 0 RON | 505.913 RON | 192.187 RON | 34.181 RON | 12.492 RON | 9.403 RON | 2.431 RON |
| Creante | 100.605 RON | 770.385 RON | 312.877 RON | 454.982 RON | 182.395 RON | 222.366 RON | 4.213 RON |
| Casa si conturi la banci | 951.503 RON | 118.816 RON | 65.644 RON | 10.867 RON | 74.774 RON | 2.927 RON | 72.075 RON |
| Datorii totale | 165.516 RON | 221.646 RON | 64.191 RON | 49.583 RON | 36.235 RON | 11.550 RON | 6.843 RON |
| Capitaluri proprii | 887.002 RON | 1.175.519 RON | 510.209 RON | 455.780 RON | 233.426 RON | 223.146 RON | 71.876 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — |