MG TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.
- LUK WEST RESIDENCE S.R.L.documentat pana in 2024
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -25.543 RON | 197.186 RON | 147.000 RON | 3.393 RON | -46.793 RON | 0 |
| 2024 | — | -2.699 RON | 170.845 RON | 147.000 RON | 2.595 RON | -21.250 RON | — |
| 2023 | — | -10.106 RON | 167.675 RON | 147.000 RON | 2.124 RON | -18.551 RON | 0 |
| 2022 | — | -2.203 RON | 156.445 RON | 147.000 RON | 1.000 RON | -8.445 RON | 0 |
| 2021 | — | -1.776 RON | 6.745 RON | — | 503 RON | -6.242 RON | — |
| 2020 | — | -1.582 RON | 5.160 RON | — | 695 RON | -4.465 RON | 0 |
| 2019 | — | -1.493 RON | 2.960 RON | — | 77 RON | -2.883 RON | — |
| 2018 | — | -1.590 RON | 1.555 RON | — | 165 RON | -1.390 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cheltuieli totale | 25.543 RON | 2.699 RON | 10.106 RON | 2.203 RON | 1.776 RON | 1.582 RON | 1.493 RON | 1.590 RON |
| Pierdere bruta | 25.543 RON | 2.699 RON | 10.106 RON | 2.203 RON | 1.776 RON | 1.582 RON | 1.493 RON | 1.590 RON |
| Pierdere neta | 25.543 RON | 2.699 RON | 10.106 RON | 2.203 RON | 1.776 RON | 1.582 RON | 1.493 RON | 1.590 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 147.000 RON | 147.000 RON | 147.000 RON | 147.000 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 3.393 RON | 2.595 RON | 2.124 RON | 1.000 RON | 503 RON | 695 RON | 77 RON | 165 RON |
| Creante | 2.592 RON | 2.533 RON | 2.086 RON | 781 RON | 414 RON | 125 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 801 RON | 62 RON | 38 RON | 219 RON | 89 RON | 570 RON | 77 RON | 165 RON |
| Datorii totale | 197.186 RON | 170.845 RON | 167.675 RON | 156.445 RON | 6.745 RON | 5.160 RON | 2.960 RON | 1.555 RON |
| Capitaluri proprii | -46.793 RON | -21.250 RON | -18.551 RON | -8.445 RON | -6.242 RON | -4.465 RON | -2.883 RON | -1.390 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |