ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge ca neîntemeiată cererea de emitere a somaţiei europene de plată. Fără cale de atac. Se comunică prezenta hotărâre reclamantului împreună cu formularul „D” din Regulament, completat. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 06.07.2026.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 28.09.2026.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 18.05.2026.
Pentru a se comunica modificarea de acţiune cu pârâta
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.892.626 RON | 279.949 RON | 8.411.352 RON | 1.298.601 RON | 9.124.719 RON | 2.031.157 RON | 3 |
| 2024 | 15.334.080 RON | 292.243 RON | 3.153.579 RON | 779.338 RON | 4.125.450 RON | 1.751.209 RON | 3 |
| 2023 | 18.010.126 RON | 242.822 RON | 4.861.014 RON | 791.008 RON | 5.797.603 RON | 1.727.597 RON | 3 |
| 2022 | 21.202.193 RON | 310.503 RON | 4.760.687 RON | 539.553 RON | 5.705.909 RON | 1.484.775 RON | 3 |
| 2021 | 5.830.213 RON | 527.772 RON | 3.153.981 RON | 363.091 RON | 3.965.162 RON | 1.174.272 RON | 3 |
| 2020 | 4.569.622 RON | 729.696 RON | 2.434.510 RON | 195.110 RON | 3.096.426 RON | 857.026 RON | 2 |
| 2019 | 1.308.007 RON | 128.288 RON | 805.095 RON | 183 RON | 932.242 RON | 127.330 RON | 2 |
| 2018 | 0 RON | -1.158 RON | 1.710 RON | 183 RON | 569 RON | -958 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.892.626 RON | 15.334.080 RON | 18.010.126 RON | 21.202.193 RON | 5.830.213 RON | 4.569.622 RON | 1.308.007 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 10.995.025 RON | 15.412.839 RON | 18.028.187 RON | 21.231.577 RON | 5.854.366 RON | 4.591.652 RON | 1.308.374 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 10.655.596 RON | 15.053.488 RON | 17.740.455 RON | 20.870.445 RON | 5.275.940 RON | 3.816.076 RON | 1.168.502 RON | 1.158 RON |
| Profit brut | 339.429 RON | 359.351 RON | 287.732 RON | 361.132 RON | 578.426 RON | 775.576 RON | 139.872 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.158 RON |
| Profit net | 279.949 RON | 292.243 RON | 242.822 RON | 310.503 RON | 527.772 RON | 729.696 RON | 128.288 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.158 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.298.601 RON | 779.338 RON | 791.008 RON | 539.553 RON | 363.091 RON | 195.110 RON | 183 RON | 183 RON |
| Active circulante | 9.124.719 RON | 4.125.450 RON | 5.797.603 RON | 5.705.909 RON | 3.965.162 RON | 3.096.426 RON | 932.242 RON | 569 RON |
| Stocuri | 5.086.493 RON | 2.368.920 RON | 1.260.041 RON | 2.915.126 RON | 1.554.607 RON | 549.987 RON | 453.158 RON | 446 RON |
| Creante | 4.014.897 RON | 1.721.199 RON | 4.499.454 RON | 2.790.782 RON | 2.410.041 RON | 2.531.795 RON | 478.710 RON | 85 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.329 RON | 35.331 RON | 38.108 RON | 1 RON | 514 RON | 14.644 RON | 374 RON | 38 RON |
| Cheltuieli in avans | 19.189 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 8.411.352 RON | 3.153.579 RON | 4.861.014 RON | 4.760.687 RON | 3.153.981 RON | 2.434.510 RON | 805.095 RON | 1.710 RON |
| Capitaluri proprii | 2.031.157 RON | 1.751.209 RON | 1.727.597 RON | 1.484.775 RON | 1.174.272 RON | 857.026 RON | 127.330 RON | -958 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 |