ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.122.665 RON | 592.413 RON | 16.690 RON | 6.990 RON | 321.161 RON | 592.653 RON | 1 |
| 2024 | 575.148 RON | 275.797 RON | 9.832 RON | 46.744 RON | 239.780 RON | 276.692 RON | 1 |
| 2023 | 711.118 RON | 545.789 RON | 119.581 RON | 117.624 RON | 548.641 RON | 546.684 RON | 1 |
| 2022 | 690.020 RON | 550.654 RON | 136.612 RON | 165.221 RON | 522.245 RON | 550.854 RON | 1 |
| 2021 | 621.642 RON | 586.086 RON | 4.028 RON | — | 590.314 RON | 586.286 RON | 1 |
| 2020 | 302.361 RON | 273.290 RON | 2.813 RON | — | 276.303 RON | 273.490 RON | 1 |
| 2019 | 505.630 RON | 430.818 RON | 78.253 RON | — | 509.271 RON | 431.018 RON | 1 |
| 2018 | 54.867 RON | 22.101 RON | 1.413 RON | — | 23.714 RON | 22.301 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.122.665 RON | 575.148 RON | 711.118 RON | 690.020 RON | 621.642 RON | 302.361 RON | 505.630 RON | 54.867 RON |
| Venituri totale | 1.122.685 RON | 575.156 RON | 711.118 RON | 690.020 RON | 621.642 RON | 302.361 RON | 505.630 RON | 54.867 RON |
| Cheltuieli totale | 498.276 RON | 283.537 RON | 159.285 RON | 132.604 RON | 29.464 RON | 26.185 RON | 69.755 RON | 32.218 RON |
| Profit brut | 624.409 RON | 291.619 RON | 551.833 RON | 557.416 RON | 592.178 RON | 276.176 RON | 435.875 RON | 22.649 RON |
| Profit net | 592.413 RON | 275.797 RON | 545.789 RON | 550.654 RON | 586.086 RON | 273.290 RON | 430.818 RON | 22.101 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.990 RON | 46.744 RON | 117.624 RON | 165.221 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 321.161 RON | 239.780 RON | 548.641 RON | 522.245 RON | 590.314 RON | 276.303 RON | 509.271 RON | 23.714 RON |
| Stocuri | 4.839 RON | 2.227 RON | 2.227 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 312.716 RON | 111.715 RON | 494.822 RON | 453.448 RON | 165.364 RON | 146.081 RON | 404.787 RON | 13.015 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.606 RON | 125.838 RON | 51.592 RON | 68.797 RON | 424.950 RON | 130.222 RON | 104.484 RON | 10.699 RON |
| Cheltuieli in avans | 281.192 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 16.690 RON | 9.832 RON | 119.581 RON | 136.612 RON | 4.028 RON | 2.813 RON | 78.253 RON | 1.413 RON |
| Capitaluri proprii | 592.653 RON | 276.692 RON | 546.684 RON | 550.854 RON | 586.286 RON | 273.490 RON | 431.018 RON | 22.301 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |