ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 168.900 RON | 14.052 RON | 66.358 RON | 2.084 RON | 79.076 RON | 14.802 RON | 1 |
| 2024 | 159.986 RON | 32.817 RON | 28.339 RON | 2.084 RON | 71.113 RON | 44.858 RON | 1 |
| 2023 | 124.599 RON | 18.940 RON | 30.105 RON | 42 RON | 42.104 RON | 12.041 RON | 1 |
| 2022 | 88.470 RON | -11.129 RON | 37.076 RON | 84 RON | 30.093 RON | -6.899 RON | 1 |
| 2021 | 91.275 RON | 10.708 RON | 9.807 RON | 140 RON | 13.790 RON | 4.230 RON | 1 |
| 2020 | 22.956 RON | -14.961 RON | 12.664 RON | — | 6.186 RON | -6.478 RON | 1 |
| 2019 | 49.228 RON | 5.114 RON | 7.074 RON | — | 34.557 RON | 27.483 RON | 1 |
| 2018 | 55.620 RON | 22.169 RON | 2.048 RON | — | 24.297 RON | 22.369 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 168.900 RON | 159.986 RON | 124.599 RON | 88.470 RON | 91.275 RON | 22.956 RON | 49.228 RON | 55.620 RON |
| Venituri totale | 168.930 RON | 160.134 RON | 124.658 RON | 88.470 RON | 91.276 RON | 22.956 RON | 49.228 RON | 55.620 RON |
| Cheltuieli totale | 153.189 RON | 125.715 RON | 104.472 RON | 98.714 RON | 79.655 RON | 37.687 RON | 43.622 RON | 32.895 RON |
| Profit brut | 15.741 RON | 34.419 RON | 20.186 RON | — | 11.621 RON | — | 5.606 RON | 22.725 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.244 RON | — | 14.731 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 14.052 RON | 32.817 RON | 18.940 RON | — | 10.708 RON | — | 5.114 RON | 22.169 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.129 RON | — | 14.961 RON | — | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.084 RON | 2.084 RON | 42 RON | 84 RON | 140 RON | — | — | — |
| Active circulante | 79.076 RON | 71.113 RON | 42.104 RON | 30.093 RON | 13.790 RON | 6.186 RON | 34.557 RON | 24.297 RON |
| Stocuri | 41.117 RON | 27.175 RON | 30.347 RON | 22.922 RON | 5.654 RON | 2.102 RON | — | — |
| Creante | 8.352 RON | 131 RON | 505 RON | 665 RON | — | 119 RON | 179 RON | 300 RON |
| Casa si conturi la banci | 29.607 RON | 43.807 RON | 11.252 RON | 6.506 RON | 8.136 RON | 3.965 RON | 34.378 RON | 23.997 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 107 RON | — | — | 120 RON |
| Datorii totale | 66.358 RON | 28.339 RON | 30.105 RON | 37.076 RON | 9.807 RON | 12.664 RON | 7.074 RON | 2.048 RON |
| Capitaluri proprii | 14.802 RON | 44.858 RON | 12.041 RON | -6.899 RON | 4.230 RON | -6.478 RON | 27.483 RON | 22.369 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |