ZAK BUILDINGS S.R.L.
- J2/128/2018ARADdin 31.01.2018
- J35/541/2021TIMISdin 10.02.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 209.943 RON | 57.751 RON | 3.276.896 RON | 56.558 RON | 3.177.545 RON | -42.793 RON | 2 |
| 2024 | 78.671 RON | -24.200 RON | 1.107.153 RON | 790.083 RON | 216.526 RON | -100.544 RON | 0 |
| 2023 | 0 RON | -49.586 RON | 366.832 RON | 0 RON | 290.488 RON | -76.344 RON | 0 |
| 2022 | 0 RON | -8.821 RON | 359.063 RON | 329.269 RON | 3.036 RON | -26.758 RON | 0 |
| 2021 | 14.070 RON | -18.177 RON | 264.017 RON | 245.226 RON | 854 RON | -17.937 RON | 1 |
| 2020 | 229.099 RON | 147.828 RON | 14.500 RON | 0 RON | 150.766 RON | 136.266 RON | 2 |
| 2019 | 186.500 RON | 175.195 RON | 181.350 RON | — | 169.788 RON | -11.562 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 209.943 RON | 78.671 RON | 0 RON | 0 RON | 14.070 RON | 229.099 RON | 186.500 RON |
| Venituri totale | 2.923.060 RON | 79.133 RON | 300.628 RON | 0 RON | 15.420 RON | 229.099 RON | 186.520 RON |
| Cheltuieli totale | 2.862.397 RON | 103.333 RON | 350.214 RON | 8.821 RON | 33.134 RON | 79.097 RON | 5.730 RON |
| Profit brut | 60.663 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 150.002 RON | 180.790 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 24.200 RON | 49.586 RON | 8.821 RON | 17.714 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 57.751 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 147.828 RON | 175.195 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 24.200 RON | 49.586 RON | 8.821 RON | 18.177 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 56.558 RON | 790.083 RON | 0 RON | 329.269 RON | 245.226 RON | 0 RON | — |
| Active circulante | 3.177.545 RON | 216.526 RON | 290.488 RON | 3.036 RON | 854 RON | 150.766 RON | 169.788 RON |
| Stocuri | 2.713.108 RON | 97.812 RON | 175.554 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Creante | 418.454 RON | 114.672 RON | 112.060 RON | 1.386 RON | 294 RON | 101.380 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 45.983 RON | 4.042 RON | 2.874 RON | 1.650 RON | 560 RON | 49.386 RON | 169.788 RON |
| Datorii totale | 3.276.896 RON | 1.107.153 RON | 366.832 RON | 359.063 RON | 264.017 RON | 14.500 RON | 181.350 RON |
| Capitaluri proprii | -42.793 RON | -100.544 RON | -76.344 RON | -26.758 RON | -17.937 RON | 136.266 RON | -11.562 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | — |