ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 867.972 RON | 38.767 RON | 245.912 RON | 55.880 RON | 229.039 RON | 39.007 RON | 3 |
| 2024 | 957.595 RON | 41.399 RON | 206.768 RON | 144.531 RON | 103.876 RON | 41.639 RON | 2 |
| 2023 | 854.447 RON | 51.440 RON | 278.281 RON | 266.134 RON | 133.684 RON | 121.537 RON | 3 |
| 2022 | 1.950.822 RON | 99.114 RON | 268.301 RON | 310.934 RON | 172.790 RON | 215.423 RON | 5 |
| 2021 | 1.866.987 RON | 179.646 RON | 147.945 RON | 242.798 RON | 181.984 RON | 276.837 RON | 6 |
| 2020 | 1.152.845 RON | 118.542 RON | 188.876 RON | 228.270 RON | 140.429 RON | 179.823 RON | 4 |
| 2019 | 870.097 RON | 44.019 RON | 219.771 RON | 158.968 RON | 122.084 RON | 61.281 RON | 3 |
| 2018 | 400.699 RON | 17.062 RON | 64.317 RON | 26.493 RON | 55.086 RON | 17.262 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 867.972 RON | 957.595 RON | 854.447 RON | 1.950.822 RON | 1.866.987 RON | 1.152.845 RON | 870.097 RON | 400.699 RON |
| Venituri totale | 910.090 RON | 959.594 RON | 980.382 RON | 1.960.527 RON | 1.873.257 RON | 1.158.226 RON | 873.441 RON | 401.922 RON |
| Cheltuieli totale | 849.680 RON | 893.813 RON | 919.663 RON | 1.844.427 RON | 1.677.176 RON | 1.029.066 RON | 820.721 RON | 380.847 RON |
| Profit brut | 60.410 RON | 65.781 RON | 60.719 RON | 116.100 RON | 196.081 RON | 129.160 RON | 52.720 RON | 21.075 RON |
| Profit net | 38.767 RON | 41.399 RON | 51.440 RON | 99.114 RON | 179.646 RON | 118.542 RON | 44.019 RON | 17.062 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 55.880 RON | 144.531 RON | 266.134 RON | 310.934 RON | 242.798 RON | 228.270 RON | 158.968 RON | 26.493 RON |
| Active circulante | 229.039 RON | 103.876 RON | 133.684 RON | 172.790 RON | 181.984 RON | 140.429 RON | 122.084 RON | 55.086 RON |
| Stocuri | 13.777 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 22.978 RON | 79.418 RON | 118.329 RON | 150.978 RON | 151.749 RON | 126.051 RON | 117.045 RON | 28.620 RON |
| Casa si conturi la banci | 192.284 RON | 24.458 RON | 15.355 RON | 21.812 RON | 30.235 RON | 14.378 RON | 5.039 RON | 26.466 RON |
| Datorii totale | 245.912 RON | 206.768 RON | 278.281 RON | 268.301 RON | 147.945 RON | 188.876 RON | 219.771 RON | 64.317 RON |
| Capitaluri proprii | 39.007 RON | 41.639 RON | 121.537 RON | 215.423 RON | 276.837 RON | 179.823 RON | 61.281 RON | 17.262 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 3 | 5 | 6 | 4 | 3 | 2 |