ARMANDO EDIL S.R.L.
- J8/271/2018BRASOVdin 06.02.2018
- J26/45/2020MURESdin 20.01.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de valoare redusă. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 547,77 lei, reprezentând debit principal. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 75,93 lei, reprezentând penalităţi de întârziere. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 2.472,11 lei, reprezentând taxă de reziliere. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 300 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Târgu Mureş. Pronunţată la data de 12.11.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 241.633 RON | 58.011 RON | 106.223 RON | 124.583 RON | 211.113 RON | 229.473 RON | — |
| 2018 | 243.230 RON | 171.262 RON | 7.404 RON | 115 RON | 178.751 RON | 171.462 RON | 6 |
| Indicator | 2019 | 2018 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 241.633 RON | 243.230 RON |
| Venituri totale | 241.633 RON | 243.230 RON |
| Cheltuieli totale | 181.396 RON | 69.535 RON |
| Profit brut | 60.237 RON | 173.695 RON |
| Profit net | 58.011 RON | 171.262 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 124.583 RON | 115 RON |
| Active circulante | 211.113 RON | 178.751 RON |
| Creante | 388 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 210.725 RON | 178.751 RON |
| Datorii totale | 106.223 RON | 7.404 RON |
| Capitaluri proprii | 229.473 RON | 171.462 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 6 |