MONEYNEST S.R.L.
- J33/193/2018SUCEAVAdin 06.02.2018
- J2023004833122CLUJdin 10.11.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
bl. E6C, ap. spaţiu comercial 2
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 210.909 RON | 3 RON | 831.047 RON | 42.096 RON | 797.205 RON | 8.254 RON | 4 |
| 2024 | 158.933 RON | 2 RON | 531.547 RON | 49.613 RON | 490.184 RON | 8.250 RON | 3 |
| 2023 | 305.833 RON | 191.350 RON | 403.987 RON | 29.226 RON | 383.009 RON | 8.248 RON | 4 |
| 2022 | 299.108 RON | -69.038 RON | 200.483 RON | 12.372 RON | 5.009 RON | -183.102 RON | 4 |
| 2021 | 135.491 RON | -73.438 RON | 170.726 RON | 14.847 RON | 4.232 RON | -111.049 RON | 2 |
| 2020 | 31.844 RON | -10.026 RON | 102.706 RON | — | 20.342 RON | -37.611 RON | 1 |
| 2019 | 9.700 RON | -27.785 RON | 74.308 RON | — | 5.670 RON | -27.585 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 210.909 RON | 158.933 RON | 305.833 RON | 299.108 RON | 135.491 RON | 31.844 RON | 9.700 RON |
| Venituri totale | 467.199 RON | 271.148 RON | 582.865 RON | 333.863 RON | 135.491 RON | 37.630 RON | 9.700 RON |
| Cheltuieli totale | 465.375 RON | 269.747 RON | 388.457 RON | 399.830 RON | 207.648 RON | 47.344 RON | 37.388 RON |
| Profit brut | 1.824 RON | 1.401 RON | 194.408 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 65.967 RON | 72.157 RON | 9.714 RON | 27.688 RON |
| Profit net | 3 RON | 2 RON | 191.350 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 69.038 RON | 73.438 RON | 10.026 RON | 27.785 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 42.096 RON | 49.613 RON | 29.226 RON | 12.372 RON | 14.847 RON | — | — |
| Active circulante | 797.205 RON | 490.184 RON | 383.009 RON | 5.009 RON | 4.232 RON | 20.342 RON | 5.670 RON |
| Stocuri | 742.691 RON | 484.344 RON | 360.728 RON | — | — | — | — |
| Creante | 1.589 RON | — | 0 RON | 375 RON | 800 RON | 13.516 RON | 100 RON |
| Casa si conturi la banci | 52.925 RON | 5.840 RON | 22.281 RON | 4.634 RON | 3.432 RON | 6.826 RON | 5.570 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 40.598 RON | 44.753 RON | 41.053 RON |
| Datorii totale | 831.047 RON | 531.547 RON | 403.987 RON | 200.483 RON | 170.726 RON | 102.706 RON | 74.308 RON |
| Capitaluri proprii | 8.254 RON | 8.250 RON | 8.248 RON | -183.102 RON | -111.049 RON | -37.611 RON | -27.585 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |