ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134.020 RON | 5.919 RON | 22.093 RON | 0 RON | 38.212 RON | 16.119 RON | 1 |
| 2024 | 126.620 RON | 17.785 RON | 3.139 RON | — | 37.320 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34.181 RON |
| 1 |
| 2023 | 121.830 RON | 75.846 RON | 4.071 RON | — | 80.117 RON | 76.046 RON | 1 |
| 2022 | 114.720 RON | 75.861 RON | 3.017 RON | 1.278 RON | 310.708 RON | 308.969 RON | 1 |
| 2021 | 106.500 RON | 75.862 RON | 2.631 RON | 2.811 RON | 232.928 RON | 233.108 RON | 1 |
| 2020 | 96.520 RON | 64.496 RON | 2.671 RON | 4.344 RON | 155.574 RON | 157.247 RON | 1 |
| 2019 | 97.150 RON | 67.486 RON | 3.135 RON | — | 119.886 RON | 116.751 RON | 1 |
| 2018 | 64.200 RON | 49.065 RON | 2.015 RON | — | 51.280 RON | 49.265 RON | 1 |
| Cifra de afaceri |
| 134.020 RON |
| 126.620 RON |
| 121.830 RON |
| 114.720 RON |
| 106.500 RON |
| 96.520 RON |
| 97.150 RON |
| 64.200 RON |
| Venituri totale | 134.047 RON | 126.620 RON | 121.830 RON | 114.720 RON | 106.500 RON | 96.520 RON | 97.150 RON | 64.200 RON |
| Cheltuieli totale | 126.815 RON | 107.571 RON | 44.790 RON | 37.883 RON | 29.573 RON | 31.115 RON | 28.692 RON | 14.493 RON |
| Profit brut | 7.232 RON | 19.049 RON | 77.040 RON | 76.837 RON | 76.927 RON | 65.405 RON | 68.458 RON | 49.707 RON |
| Profit net | 5.919 RON | 17.785 RON | 75.846 RON | 75.861 RON | 75.862 RON | 64.496 RON | 67.486 RON | 49.065 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 1.278 RON | 2.811 RON | 4.344 RON | — | — |
| Active circulante | 38.212 RON | 37.320 RON | 80.117 RON | 310.708 RON | 232.928 RON | 155.574 RON | 119.886 RON | 51.280 RON |
| Creante | 0 RON | 1.691 RON | 59.650 RON | — | 205.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 38.212 RON | 35.629 RON | 20.467 RON | 310.708 RON | 27.928 RON | 65.574 RON | 29.886 RON | 51.280 RON |
| Datorii totale | 22.093 RON | 3.139 RON | 4.071 RON | 3.017 RON | 2.631 RON | 2.671 RON | 3.135 RON | 2.015 RON |
| Capitaluri proprii | 16.119 RON | 34.181 RON | 76.046 RON | 308.969 RON | 233.108 RON | 157.247 RON | 116.751 RON | 49.265 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.