ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
bl. A39, parter, spaţiul comercial - 1 Textil - spaţiul comercial 2
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 56% |
| persoană | 24% |
| persoană | 20% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 792.680 RON | 336.020 RON | 43.319 RON | 45.556 RON | 331.974 RON | 337.220 RON | 2 |
| 2024 | 665.150 RON | 287.679 RON | 50.175 RON | 63.717 RON | 267.301 RON | 288.879 RON | 2 |
| 2023 | 648.820 RON | 294.924 RON | 21.483 RON | 95.168 RON | 216.561 RON | 295.967 RON | 2 |
| 2022 | 643.856 RON | 336.440 RON | 73.116 RON | 126.726 RON | 271.697 RON | 336.733 RON | 1 |
| 2021 | 574.428 RON | 361.847 RON | 11.252 RON | 159.465 RON | 208.699 RON | 362.140 RON | 1 |
| 2020 | 236.320 RON | 213.309 RON | 3.827 RON | — | 213.713 RON | 213.602 RON | 1 |
| 2019 | 147.982 RON | 137.354 RON | 1.701 RON | 66 RON | 139.268 RON | 137.647 RON | 1 |
| 2018 | 54.936 RON | 51.136 RON | 927 RON | 71 RON | 52.192 RON | 51.336 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 792.680 RON | 665.150 RON | 648.820 RON | 643.856 RON | 574.428 RON | 236.320 RON | 147.982 RON | 54.936 RON |
| Venituri totale | 792.680 RON | 665.150 RON | 649.782 RON | 643.856 RON | 580.185 RON | 236.327 RON | 147.982 RON | 54.936 RON |
| Cheltuieli totale | 433.997 RON | 358.291 RON | 349.161 RON | 300.913 RON | 212.535 RON | 17.573 RON | 6.188 RON | 2.152 RON |
| Profit brut | 358.683 RON | 306.859 RON | 300.621 RON | 342.943 RON | 367.650 RON | 218.754 RON | 141.794 RON | 52.784 RON |
| Profit net | 336.020 RON | 287.679 RON | 294.924 RON | 336.440 RON | 361.847 RON | 213.309 RON | 137.354 RON | 51.136 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 45.556 RON | 63.717 RON | 95.168 RON | 126.726 RON | 159.465 RON | — | 66 RON | 71 RON |
| Active circulante | 331.974 RON | 267.301 RON | 216.561 RON | 271.697 RON | 208.699 RON | 213.713 RON | 139.268 RON | 52.192 RON |
| Stocuri | 15.334 RON | 8.125 RON | 8.184 RON | 8.555 RON | 2.450 RON | 1.050 RON | 33 RON | 65 RON |
| Creante | 281.945 RON | 249.198 RON | 199.471 RON | 220.500 RON | — | — | 1.928 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 34.695 RON | 9.978 RON | 8.906 RON | 42.642 RON | 206.249 RON | 212.663 RON | 137.307 RON | 52.127 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.009 RON | 8.036 RON | 5.721 RON | 11.426 RON | 5.228 RON | 3.716 RON | 14 RON | — |
| Datorii totale | 43.319 RON | 50.175 RON | 21.483 RON | 73.116 RON | 11.252 RON | 3.827 RON | 1.701 RON | 927 RON |
| Capitaluri proprii | 337.220 RON | 288.879 RON | 295.967 RON | 336.733 RON | 362.140 RON | 213.602 RON | 137.647 RON | 51.336 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |