ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 198.250 RON | 104.314 RON | 107.557 RON | 62.754 RON | 371.742 RON | 326.939 RON | 1 |
| 2024 | 220.000 RON | 70.067 RON | 114.729 RON | 87.483 RON | 249.870 RON | 222.624 RON | 1 |
| 2023 | 185.585 RON | 93.586 RON | 22.201 RON | 4.418 RON | 176.427 RON | 158.644 RON | 1 |
| 2022 | 84.486 RON | 64.818 RON | 6.328 RON | 0 RON | 71.386 RON | 65.058 RON | 1 |
| 2021 | 77.052 RON | 62.807 RON | 15.659 RON | — | 86.006 RON | 70.347 RON | — |
| 2020 | 126.060 RON | 112.040 RON | 11.621 RON | — | 125.667 RON | 114.191 RON | — |
| 2019 | 106.607 RON | 81.951 RON | 6.431 RON | — | 88.441 RON | 82.151 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 198.250 RON | 220.000 RON | 185.585 RON | 84.486 RON | 77.052 RON | 126.060 RON | 106.607 RON | — |
| Venituri totale | 198.567 RON | 220.000 RON | 185.585 RON | 89.037 RON | 77.052 RON | 126.060 RON | 106.650 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 74.109 RON | 147.733 RON | 90.143 RON | 22.437 RON | 11.979 RON | 10.390 RON | 21.499 RON | — |
| Profit brut | 124.458 RON | 72.267 RON | 95.442 RON | 66.600 RON | 65.073 RON | 115.670 RON | 85.151 RON | 0 RON |
| Profit net | 104.314 RON | 70.067 RON | 93.586 RON | 64.818 RON | 62.807 RON | 112.040 RON | 81.951 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 62.754 RON | 87.483 RON | 4.418 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 371.742 RON | 249.870 RON | 176.427 RON | 71.386 RON | 86.006 RON | 125.667 RON | 88.441 RON | 200 RON |
| Creante | 339.779 RON | 219.167 RON | 38.500 RON | 34.830 RON | 77.510 RON | 98.510 RON | 73.510 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 31.963 RON | 30.703 RON | 137.927 RON | 36.556 RON | 8.496 RON | 27.157 RON | 14.931 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | — | 145 RON | 141 RON | — |
| Datorii totale | 107.557 RON | 114.729 RON | 22.201 RON | 6.328 RON | 15.659 RON | 11.621 RON | 6.431 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 326.939 RON | 222.624 RON | 158.644 RON | 65.058 RON | 70.347 RON | 114.191 RON | 82.151 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |