INTER KERNEL GROUP S.R.L.
- ILASHES OFFICIAL S.R.L.documentat pana in 2019
- J40/2056/2018BUCURESTIdin 14.02.2018
- J22/3040/2019IASIdin 25.09.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 RON | -855 RON | 104 RON | 2 RON | 134.362 RON | 134.260 RON | — |
| 2019 | 1.202 RON | -13.802 RON | 104 RON | 2 RON | 135.217 RON | 135.115 RON | 1 |
| 2018 | 422.412 RON | 247.835 RON | 5.898 RON | 202 RON | 248.386 RON | 248.035 RON | 4 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 1.202 RON | 422.412 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 1.202 RON | 422.412 RON |
| Cheltuieli totale | 855 RON | 14.992 RON | 170.353 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 252.059 RON |
| Pierdere bruta | 855 RON | 13.790 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 247.835 RON |
| Pierdere neta | 855 RON | 13.802 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2 RON | 2 RON | 202 RON |
| Active circulante | 134.362 RON | 135.217 RON | 248.386 RON |
| Creante | 1.074 RON | 1.045 RON | 19.719 RON |
| Casa si conturi la banci | 133.288 RON | 134.172 RON | 228.667 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 0 RON | 5.345 RON |
| Datorii totale | 104 RON | 104 RON | 5.898 RON |
| Capitaluri proprii | 134.260 RON | 135.115 RON | 248.035 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 4 |