| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.824 RON | -323 RON | 11.801 RON | — | 2.508 RON | -9.293 RON | — |
| 2024 | 86.225 RON | 10.605 RON | 32.760 RON | 11.910 RON | 11.880 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -8.970 RON |
| — |
| 2023 | 6.295 RON | -24.853 RON | 47.944 RON | 15.000 RON | 10.369 RON | -22.575 RON | — |
| 2021 | 47.774 RON | 17.316 RON | 903 RON | — | 18.652 RON | 17.749 RON | — |
| 2020 | 22.680 RON | 2.678 RON | 624 RON | — | 6.321 RON | 5.697 RON | — |
| 2019 | 38.899 RON | 5.803 RON | -3 RON | — | 8.266 RON | 8.269 RON | — |
| 2018 | 37.845 RON | 2.266 RON | 1.323 RON | — | 3.789 RON | 2.466 RON | — |
| 24.824 RON |
| 86.225 RON |
| 6.295 RON |
| 47.774 RON |
| 22.680 RON |
| 38.899 RON |
| 37.845 RON |
| Venituri totale | 41.939 RON | 107.796 RON | 8.795 RON | 47.814 RON | 22.680 RON | 38.899 RON | 38.049 RON |
| Cheltuieli totale | 42.262 RON | 97.191 RON | 33.648 RON | 29.064 RON | 19.322 RON | 31.923 RON | 35.391 RON |
| Profit brut | — | 10.605 RON | — | 18.750 RON | 3.358 RON | 6.976 RON | 2.658 RON |
| Pierdere bruta | 323 RON | — | 24.853 RON | — | — | — | — |
| Profit net | — | 10.605 RON | — | 17.316 RON | 2.678 RON | 5.803 RON | 2.266 RON |
| Pierdere neta | 323 RON | — | 24.853 RON | — | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 11.910 RON | 15.000 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 2.508 RON | 11.880 RON | 10.369 RON | 18.652 RON | 6.321 RON | 8.266 RON | 3.789 RON |
| Stocuri | — | 57 RON | 385 RON | -202 RON | — | — | 118 RON |
| Creante | 2.277 RON | 2.277 RON | 2.277 RON | 952 RON | 952 RON | 952 RON | 3.317 RON |
| Casa si conturi la banci | 231 RON | 9.546 RON | 7.707 RON | 17.902 RON | 5.369 RON | 7.314 RON | 354 RON |
| Datorii totale | 11.801 RON | 32.760 RON | 47.944 RON | 903 RON | 624 RON | -3 RON | 1.323 RON |
| Capitaluri proprii | -9.293 RON | -8.970 RON | -22.575 RON | 17.749 RON | 5.697 RON | 8.269 RON | 2.466 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.