ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.540 RON | -3.987 RON | 64.473 RON | 373.261 RON | 39.817 RON | 337.205 RON | 1 |
| 2024 | 230.589 RON | -19.738 RON | 61.565 RON | 399.435 RON | 3.322 RON | 341.192 RON | 1 |
| 2023 | 148.542 RON | -9.685 RON | 60.681 RON | 160.107 RON | 142.629 RON | 242.055 RON | 1 |
| 2022 | 290.937 RON | 124.302 RON | 71.141 RON | 179.960 RON | 142.921 RON | 251.740 RON | 3 |
| 2021 | 214.233 RON | -58.092 RON | 80.171 RON | 212.453 RON | 25.897 RON | 158.179 RON | 13 |
| 2020 | 113.814 RON | -2.223 RON | 82.303 RON | 244.946 RON | 53.628 RON | 216.271 RON | 3 |
| 2019 | 115.181 RON | 15.417 RON | 33.523 RON | 161.064 RON | 90.953 RON | 218.494 RON | 1 |
| 2018 | 99.883 RON | 21.882 RON | 39.598 RON | 169.577 RON | 73.098 RON | 203.077 RON | 1 |
| 2017 | 73.929 RON | 8.973 RON | 51.983 RON | 187.133 RON | 46.045 RON | 181.195 RON | 1 |
| 2016 | 60.455 RON | 1.593 RON | 64.889 RON | 205.159 RON | 31.952 RON | 172.222 RON | 1 |
| 2015 | 61.095 RON | 16.054 RON | 68.271 RON | 228.321 RON | 10.579 RON | 170.629 RON | 1 |
| 2014 | 77.411 RON | 18.599 RON | 50.642 RON | 181.377 RON | 23.840 RON | 154.575 RON | 1 |
| 2013 | 49.447 RON | 15.075 RON | 73.216 RON | 195.803 RON | 15.054 RON | 137.641 RON | — |
| 2012 | 39.308 RON | -16.590 RON | 75.468 RON | 195.803 RON | 2.231 RON | 122.566 RON | 1 |
| 2011 | 60.297 RON | -1.440 RON | 30.053 RON | 76.461 RON | 10.910 RON | 57.318 RON | 1 |
| 2010 | 34.809 RON | 12.498 RON | 22.778 RON | 77.781 RON | 3.755 RON | 58.758 RON | 1 |
| 2009 | 63.030 RON | 3.544 RON | 30.829 RON | 69.333 RON | 7.756 RON | 46.260 RON | 1 |
| 2008 | 92.505 RON | 5.769 RON | 39.672 RON | 58.325 RON | 23.616 RON | 42.269 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 137.540 RON | 230.589 RON | 148.542 RON | 290.937 RON | 214.233 RON | 113.814 RON | 115.181 RON | 99.883 RON | 73.929 RON | 60.455 RON | 61.095 RON | 77.411 RON | 49.447 RON | 39.308 RON | 60.297 RON | 34.809 RON | 63.030 RON | 92.505 RON |
| Venituri totale | 137.540 RON | 235.090 RON | 148.543 RON | 349.997 RON | 448.490 RON | 148.515 RON | 115.182 RON | 99.884 RON | 73.956 RON | 60.455 RON | 120.671 RON | 77.411 RON | 47.317 RON | 39.308 RON | 60.956 RON | 37.279 RON | 63.030 RON | 93.011 RON |
| Cheltuieli totale | 140.179 RON | 252.524 RON | 156.966 RON | 222.842 RON | 504.483 RON | 149.628 RON | 98.613 RON | 77.003 RON | 64.243 RON | 57.653 RON | 101.725 RON | 56.490 RON | 30.823 RON | 55.898 RON | 62.396 RON | 22.401 RON | 56.619 RON | 87.242 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 127.155 RON | 0 RON | 0 RON | 16.569 RON | 22.881 RON | 9.713 RON | 2.802 RON | 18.946 RON | 20.921 RON | 16.494 RON | 0 RON | 0 RON | 14.878 RON | 6.411 RON | 5.769 RON |
| Pierdere bruta | 2.639 RON | 17.434 RON | 8.423 RON | 0 RON | 55.993 RON | 1.113 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 16.590 RON | 1.440 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 124.302 RON | 0 RON | 0 RON | 15.417 RON | 21.882 RON | 8.973 RON | 1.593 RON | 16.054 RON | 18.599 RON | 15.075 RON | 0 RON | 0 RON | 12.498 RON | 3.544 RON | 5.769 RON |
| Pierdere neta | 3.987 RON | 19.738 RON | 9.685 RON | 0 RON | 58.092 RON | 2.223 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.590 RON | 1.440 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 373.261 RON | 399.435 RON | 160.107 RON | 179.960 RON | 212.453 RON | 244.946 RON | 161.064 RON | 169.577 RON | 187.133 RON | 205.159 RON | 228.321 RON | 181.377 RON | 195.803 RON | 195.803 RON | 76.461 RON | 77.781 RON | 69.333 RON | 58.325 RON |
| Active circulante | 39.817 RON | 3.322 RON | 142.629 RON | 142.921 RON | 25.897 RON | 53.628 RON | 90.953 RON | 73.098 RON | 46.045 RON | 31.952 RON | 10.579 RON | 23.840 RON | 15.054 RON | 2.231 RON | 10.910 RON | 3.755 RON | 7.756 RON | 23.616 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 555 RON | — | — | 486 RON | — | 20.761 RON | 20.761 RON | 3.330 RON | 2.864 RON | — | 3.430 RON | 1.387 RON | 2.207 RON | 2.662 RON | 2.215 RON | 11.154 RON |
| Creante | 23.630 RON | 1.700 RON | 10.386 RON | 24.814 RON | 2.077 RON | 3.837 RON | -263 RON | -263 RON | 1.522 RON | 1.088 RON | 737 RON | 737 RON | 1.287 RON | 778 RON | 8.290 RON | 749 RON | 749 RON | 9.946 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.187 RON | 1.622 RON | 131.688 RON | 118.107 RON | 23.820 RON | 49.305 RON | 91.216 RON | 52.600 RON | 23.762 RON | 27.534 RON | 6.978 RON | 23.103 RON | 10.337 RON | 66 RON | 413 RON | 344 RON | 4.792 RON | 2.516 RON |
| Datorii totale | 64.473 RON | 61.565 RON | 60.681 RON | 71.141 RON | 80.171 RON | 82.303 RON | 33.523 RON | 39.598 RON | 51.983 RON | 64.889 RON | 68.271 RON | 50.642 RON | 73.216 RON | 75.468 RON | 30.053 RON | 22.778 RON | 30.829 RON | 39.672 RON |
| Venituri in avans | 11.400 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 337.205 RON | 341.192 RON | 242.055 RON | 251.740 RON | 158.179 RON | 216.271 RON | 218.494 RON | 203.077 RON | 181.195 RON | 172.222 RON | 170.629 RON | 154.575 RON | 137.641 RON | 122.566 RON | 57.318 RON | 58.758 RON | 46.260 RON | 42.269 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | — | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 3 | 13 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
19 contracte atribuite, in valoare de 161.383 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 151.037 lei.
Achizitii directe
16 contracte
151.021 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
10.362 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 15:14).