ELTEO SMART S.R.L.
- ELTEO CLEANING S.R.L.documentat pana in 2020
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -92 RON | 0 RON | 0 RON | 26.942 RON | 26.942 RON | 0 |
| 2024 | 1.000 RON | -6.987 RON | 200 RON | — | 27.235 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 27.035 RON |
| 1 |
| 2023 | 186.135 RON | 34.013 RON | 8.561 RON | -346 RON | 42.928 RON | 34.021 RON | 2 |
| 2022 | 287.860 RON | 11.213 RON | 8.080 RON | -346 RON | 8.434 RON | 8 RON | 4 |
| 2021 | 86.055 RON | 37.320 RON | 50.346 RON | 824 RON | 38.318 RON | -11.204 RON | 1 |
| 2020 | 69.000 RON | -18.578 RON | 58.938 RON | -346 RON | 10.560 RON | -48.724 RON | 3 |
| 2019 | — | -63 RON | 30.000 RON | -346 RON | 200 RON | -30.146 RON | — |
| 0 RON |
| 1.000 RON |
| 186.135 RON |
| 287.860 RON |
| 86.055 RON |
| 69.000 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 1.000 RON | 204.456 RON | 303.218 RON | 86.055 RON | 69.000 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 92 RON | 7.987 RON | 168.774 RON | 289.740 RON | 48.044 RON | 86.947 RON | 63 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 35.682 RON | 13.478 RON | 38.011 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 92 RON | 6.987 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.947 RON | 63 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 34.013 RON | 11.213 RON | 37.320 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 92 RON | 6.987 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.578 RON | 63 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | -346 RON | -346 RON | 824 RON | -346 RON | -346 RON |
| Active circulante | 26.942 RON | 27.235 RON | 42.928 RON | 8.434 RON | 38.318 RON | 10.560 RON | 200 RON |
| Creante | 0 RON | — | 6.231 RON | 2.350 RON | 4.000 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 26.942 RON | 27.235 RON | 36.697 RON | 6.084 RON | 34.318 RON | 10.560 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 200 RON | 8.561 RON | 8.080 RON | 50.346 RON | 58.938 RON | 30.000 RON |
| Capitaluri proprii | 26.942 RON | 27.035 RON | 34.021 RON | 8 RON | -11.204 RON | -48.724 RON | -30.146 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 2 | 4 | 1 | 3 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.