ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261.875 RON | 204.896 RON | 5.352 RON | 0 RON | 210.488 RON | 205.136 RON | 1 |
| 2024 | 283.776 RON | 230.707 RON | 96.911 RON | 0 RON | 371.097 RON | 274.186 RON | 1 |
| 2023 | 275.681 RON | 230.509 RON | 3.371 RON | 0 RON | 276.241 RON | 272.870 RON | 1 |
| 2022 | 299.309 RON | 288.015 RON | 31.299 RON | 0 RON | 319.554 RON | 288.255 RON | 1 |
| 2021 | 279.129 RON | 267.353 RON | 3.114 RON | 0 RON | 270.624 RON | 267.593 RON | 0 |
| 2020 | 211.677 RON | 201.479 RON | 3.095 RON | 0 RON | 204.814 RON | 201.719 RON | 0 |
| 2019 | 287.093 RON | 275.793 RON | 2.382 RON | 0 RON | 278.415 RON | 276.033 RON | 0 |
| 2018 | 135.285 RON | 128.283 RON | 2.269 RON | — | 130.752 RON | 128.483 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 261.875 RON | 283.776 RON | 275.681 RON | 299.309 RON | 279.129 RON | 211.677 RON | 287.093 RON | 135.285 RON |
| Venituri totale | 271.825 RON | 289.687 RON | 277.544 RON | 299.994 RON | 279.129 RON | 211.732 RON | 287.093 RON | 135.285 RON |
| Cheltuieli totale | 64.273 RON | 56.373 RON | 44.676 RON | 4.027 RON | 3.569 RON | 4.167 RON | 2.687 RON | 2.944 RON |
| Profit brut | 207.552 RON | 233.314 RON | 232.868 RON | 295.967 RON | 275.560 RON | 207.565 RON | 284.406 RON | 132.341 RON |
| Profit net | 204.896 RON | 230.707 RON | 230.509 RON | 288.015 RON | 267.353 RON | 201.479 RON | 275.793 RON | 128.283 RON |
| Active circulante | 210.488 RON | 371.097 RON | 276.241 RON | 319.554 RON | 270.624 RON | 204.814 RON | 278.415 RON | 130.752 RON |
| Creante | 46.106 RON | 232.419 RON | 186.016 RON | 267.518 RON | 0 RON | 190.227 RON | 242.735 RON | 106.806 RON |
| Casa si conturi la banci | 164.382 RON | 138.678 RON | 90.225 RON | 52.036 RON | 270.624 RON | 14.587 RON | 35.680 RON | 23.946 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 83 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Datorii totale | 5.352 RON | 96.911 RON | 3.371 RON | 31.299 RON | 3.114 RON | 3.095 RON | 2.382 RON | 2.269 RON |
| Capitaluri proprii | 205.136 RON | 274.186 RON | 272.870 RON | 288.255 RON | 267.593 RON | 201.719 RON | 276.033 RON | 128.483 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — |