ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 913.575 RON | 437.342 RON | 257.929 RON | 751.374 RON | 194.792 RON | 688.237 RON | 4 |
| 2024 | 850.734 RON | 307.460 RON | 168.679 RON | 559.210 RON | 203.696 RON | 594.227 RON | 4 |
| 2023 | 921.343 RON | 519.002 RON | 54.312 RON | 512.688 RON | 344.843 RON | 834.952 RON | 4 |
| 2022 | 626.035 RON | 315.710 RON | 241.313 RON | 426.251 RON | 99.910 RON | 315.950 RON | 4 |
| 2021 | 480.930 RON | 261.199 RON | 100.331 RON | 450.130 RON | 84.687 RON | 434.486 RON | 4 |
| 2020 | 470.621 RON | 267.980 RON | 119.498 RON | 277.541 RON | 308.530 RON | 468.050 RON | 4 |
| 2019 | 386.196 RON | 199.870 RON | 144.966 RON | 158.752 RON | 185.807 RON | 200.070 RON | 3 |
| 2018 | 126.294 RON | 134.823 RON | 7.961 RON | — | 142.984 RON | 135.023 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 913.575 RON | 850.734 RON | 921.343 RON | 626.035 RON | 480.930 RON | 470.621 RON | 386.196 RON | 126.294 RON |
| Venituri totale | 913.588 RON | 863.967 RON | 921.355 RON | 626.040 RON | 480.935 RON | 470.627 RON | 386.207 RON | 242.744 RON |
| Cheltuieli totale | 450.204 RON | 531.885 RON | 395.021 RON | 304.575 RON | 216.099 RON | 198.111 RON | 182.486 RON | 105.498 RON |
| Profit brut | 463.384 RON | 332.082 RON | 526.334 RON | 321.465 RON | 264.836 RON | 272.516 RON | 203.721 RON | 137.246 RON |
| Profit net | 437.342 RON | 307.460 RON | 519.002 RON | 315.710 RON | 261.199 RON | 267.980 RON | 199.870 RON | 134.823 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 751.374 RON | 559.210 RON | 512.688 RON | 426.251 RON | 450.130 RON | 277.541 RON | 158.752 RON | — |
| Active circulante | 194.792 RON | 203.696 RON | 344.843 RON | 99.910 RON | 84.687 RON | 308.530 RON | 185.807 RON | 142.984 RON |
| Stocuri | 38.445 RON | 38.445 RON | 39.577 RON | 34.678 RON | 29.770 RON | 24.207 RON | 22.829 RON | 8.111 RON |
| Creante | 33.653 RON | 14.273 RON | 128.255 RON | 31.609 RON | 13.404 RON | 29.991 RON | 25.918 RON | 18.167 RON |
| Casa si conturi la banci | 122.694 RON | 150.148 RON | 177.011 RON | 33.623 RON | 41.513 RON | 254.332 RON | 137.060 RON | 116.706 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 31.733 RON | 31.102 RON | 0 RON | 1.477 RON | 477 RON | — |
| Datorii totale | 257.929 RON | 168.679 RON | 54.312 RON | 241.313 RON | 100.331 RON | 119.498 RON | 144.966 RON | 7.961 RON |
| Capitaluri proprii | 688.237 RON | 594.227 RON | 834.952 RON | 315.950 RON | 434.486 RON | 468.050 RON | 200.070 RON | 135.023 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 |