VIOVXMCONSTRUCT S.R.L.
- J12/852/2018CLUJdin 07.03.2018
- J31/754/2018SALAJdin 30.10.2018
- J12/2818/2022CLUJdin 18.05.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
ADMITE CEREREA
admite cererea astfel cum a fost formulată
Având în vedere Hotărârea nr. 4 din 26 august 2025, a Adunării Generale a Judecătorilor Judecătoriei Satu Mare, prin care s-a decis suspendarea activităţii de judecată, începând cu data de 27 august 2025, prezenta cauză nu se judecă. Părţile urmează a fi înştiinţate în timp util cu privire la data reluării judecăţii.
Ia act de renunţare la judecată
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.02.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.408 RON | -155.851 RON | 514.480 RON | 16.272 RON | 644.052 RON | 145.844 RON | 1 |
| 2024 | 1.048.006 RON | -39.027 RON | 524.413 RON | 39.824 RON | 786.284 RON | 301.695 RON | 2 |
| 2023 | 957.566 RON | 38.608 RON | 543.850 RON | 63.484 RON | 821.088 RON | 340.722 RON | 2 |
| 2022 | 1.196.959 RON | 17.447 RON | 522.465 RON | 251.461 RON | 573.118 RON | 302.114 RON | 2 |
| 2021 | 572.918 RON | 93.399 RON | 364.305 RON | 274.048 RON | 374.924 RON | 284.667 RON | 3 |
| 2020 | 774.782 RON | 191.068 RON | 311.695 RON | 188.154 RON | 314.809 RON | 191.268 RON | 4 |
| 2019 | 542.289 RON | 90.514 RON | 306.326 RON | 267.308 RON | 175.034 RON | 136.016 RON | 3 |
| 2018 | 306.823 RON | 45.302 RON | 25.442 RON | 78.887 RON | 24.914 RON | 78.359 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.408 RON | 1.048.006 RON | 957.566 RON | 1.196.959 RON | 572.918 RON | 774.782 RON | 542.289 RON | 306.823 RON |
| Venituri totale | 10.408 RON | 1.048.006 RON | 1.039.567 RON | 1.228.796 RON | 572.931 RON | 974.782 RON | 551.222 RON | 306.823 RON |
| Cheltuieli totale | 166.173 RON | 1.059.926 RON | 991.602 RON | 1.200.456 RON | 474.490 RON | 775.966 RON | 455.283 RON | 258.453 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 47.965 RON | 28.340 RON | 98.441 RON | 198.816 RON | 95.939 RON | 48.370 RON |
| Pierdere bruta | 155.765 RON | 11.920 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 38.608 RON | 17.447 RON | 93.399 RON | 191.068 RON | 90.514 RON | 45.302 RON |
| Pierdere neta | 155.851 RON | 39.027 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 16.272 RON | 39.824 RON | 63.484 RON | 251.461 RON | 274.048 RON | 188.154 RON | 267.308 RON | 78.887 RON |
| Active circulante | 644.052 RON | 786.284 RON | 821.088 RON | 573.118 RON | 374.924 RON | 314.809 RON | 175.034 RON | 24.914 RON |
| Stocuri | 27.544 RON | 27.544 RON | 23.906 RON | 23.695 RON | 20.071 RON | 20.211 RON | 23.168 RON | 10.300 RON |
| Creante | 594.932 RON | 721.798 RON | 761.320 RON | 545.475 RON | 272.153 RON | 272.153 RON | 18.840 RON | 14.366 RON |
| Casa si conturi la banci | 21.576 RON | 36.942 RON | 35.862 RON | 3.948 RON | 82.700 RON | 22.445 RON | 133.026 RON | 248 RON |
| Datorii totale | 514.480 RON | 524.413 RON | 543.850 RON | 522.465 RON | 364.305 RON | 311.695 RON | 306.326 RON | 25.442 RON |
| Capitaluri proprii | 145.844 RON | 301.695 RON | 340.722 RON | 302.114 RON | 284.667 RON | 191.268 RON | 136.016 RON | 78.359 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 |