TONIK FOOD EXPERT S.R.L.
- J40/3331/2018BUCURESTIdin 09.03.2018
- J2020002616081BRASOVdin 04.12.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 50% |
| persoanănu mai e administrator | 25% |
| persoanănu mai e administrator | 25% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 10 RON | 0 RON | — | 187 RON | 187 RON | — |
| 2023 | — | -1.048 RON | 24.910 RON | — | 187 RON | -24.723 RON | — |
| 2022 | — | -302 RON | 24.901 RON | — | 1.225 RON | -23.676 RON | — |
| 2021 | — | -5.862 RON | 24.900 RON | — | 1.526 RON | -23.374 RON | — |
| 2020 | — | -17.968 RON | 17.600 RON | — | 88 RON | -17.512 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 0 RON | — | 256 RON | 256 RON | — |
| 2018 | 20.830 RON | -744 RON | 0 RON | — | 256 RON | 256 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 20.830 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.837 RON |
| Cheltuieli totale | -10 RON | 1.048 RON | 302 RON | 5.862 RON | 17.968 RON | — | 20.956 RON |
| Profit brut | 10 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.048 RON | 302 RON | 5.862 RON | 17.968 RON | 0 RON | 119 RON |
| Profit net | 10 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.048 RON | 302 RON | 5.862 RON | 17.968 RON | 0 RON | 744 RON |
| Active circulante | 187 RON | 187 RON | 1.225 RON | 1.526 RON | 88 RON | 256 RON | 256 RON |
| Casa si conturi la banci | 187 RON | 187 RON | 1.225 RON | 1.526 RON | 88 RON | 256 RON | 256 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 24.910 RON | 24.901 RON | 24.900 RON | 17.600 RON | 0 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 187 RON | -24.723 RON | -23.676 RON | -23.374 RON | -17.512 RON | 256 RON | 256 RON |
| Capital subscris varsat | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |