FIRE GYM S.R.L.
- J12/921/2018CLUJdin 12.03.2018
- J31/828/2018SALAJdin 07.11.2018in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -8.625 RON | 163.201 RON | — | — | -163.201 RON | — |
| 2022 | — | 4.286 RON | 163.172 RON | 106.080 RON | 319 RON | -154.577 RON | 1 |
| 2021 | 12.605 RON | -33.946 RON | 192.988 RON | 189.028 RON | 15.387 RON | -158.863 RON | 3 |
| 2020 | 4.202 RON | -84.160 RON | 162.646 RON | 213.776 RON | 7.200 RON | -124.917 RON | 3 |
| 2019 | — | -40.557 RON | 294.865 RON | 237.775 RON | 204.536 RON | -40.757 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 12.605 RON | 4.202 RON | — |
| Venituri totale | 97.804 RON | 107.486 RON | 25.561 RON | 17.158 RON | 3.797 RON |
| Cheltuieli totale | 106.429 RON | 102.150 RON | 59.381 RON | 101.276 RON | 44.354 RON |
| Profit brut | 0 RON | 5.336 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 8.625 RON | 0 RON | 33.820 RON | 84.118 RON | 40.557 RON |
| Profit net | 0 RON | 4.286 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 8.625 RON | 0 RON | 33.946 RON | 84.160 RON | 40.557 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 106.080 RON | 189.028 RON | 213.776 RON | 237.775 RON |
| Active circulante | — | 319 RON | 15.387 RON | 7.200 RON | 204.536 RON |
| Creante | — | — | — | — | 3 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 319 RON | 15.387 RON | 7.200 RON | 204.533 RON |
| Datorii totale | 163.201 RON | 163.172 RON | 192.988 RON | 162.646 RON | 294.865 RON |
| Venituri in avans | — | 97.804 RON | 170.290 RON | 183.247 RON | 188.203 RON |
| Capitaluri proprii | -163.201 RON | -154.577 RON | -158.863 RON | -124.917 RON | -40.757 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 3 | 3 | 1 |