ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.273.365 RON | 85.998 RON | 1.231.651 RON | 2.115.638 RON | 858.532 RON | 1.768.688 RON | 8 |
| 2024 | 7.164.935 RON | 532.870 RON | 1.055.819 RON | 2.017.821 RON | 1.421.903 RON | 2.409.897 RON | 8 |
| 2023 | 4.874.059 RON | 571.756 RON | 648.120 RON | 1.764.400 RON | 932.834 RON | 2.071.807 RON | 5 |
| 2022 | 3.834.725 RON | 376.293 RON | 1.348.341 RON | 1.754.470 RON | 1.093.923 RON | 1.500.052 RON | 5 |
| 2021 | 2.906.284 RON | 396.311 RON | 653.909 RON | 823.836 RON | 953.832 RON | 1.123.759 RON | 5 |
| 2020 | 1.201.338 RON | 432.428 RON | 235.407 RON | 550.437 RON | 412.071 RON | 727.448 RON | 2 |
| 2019 | 776.622 RON | 282.367 RON | 59.601 RON | 12.278 RON | 342.053 RON | 295.020 RON | 1 |
| 2018 | 27.798 RON | 12.453 RON | 19.486 RON | 8.001 RON | 24.138 RON | 12.653 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.273.365 RON | 7.164.935 RON | 4.874.059 RON | 3.834.725 RON | 2.906.284 RON | 1.201.338 RON | 776.622 RON | 27.798 RON |
| Venituri totale | 5.282.224 RON | 7.226.912 RON | 5.100.538 RON | 3.849.938 RON | 2.910.287 RON | 1.204.758 RON | 776.622 RON | 27.798 RON |
| Cheltuieli totale | 5.162.523 RON | 6.591.950 RON | 4.448.422 RON | 3.440.893 RON | 2.490.194 RON | 761.699 RON | 487.188 RON | 15.067 RON |
| Profit brut | 119.701 RON | 634.962 RON | 652.116 RON | 409.045 RON | 420.093 RON | 443.059 RON | 289.434 RON | 12.731 RON |
| Profit net | 85.998 RON | 532.870 RON | 571.756 RON | 376.293 RON | 396.311 RON | 432.428 RON | 282.367 RON | 12.453 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.115.638 RON | 2.017.821 RON | 1.764.400 RON | 1.754.470 RON | 823.836 RON | 550.437 RON | 12.278 RON | 8.001 RON |
| Active circulante | 858.532 RON | 1.421.903 RON | 932.834 RON | 1.093.923 RON | 953.832 RON | 412.071 RON | 342.053 RON | 24.138 RON |
| Stocuri | 23.477 RON | 139.431 RON | 11.990 RON | — | 83.171 RON | 49.987 RON | 43.921 RON | — |
| Creante | 765.609 RON | 1.248.697 RON | 681.356 RON | 895.174 RON | 651.620 RON | 210.408 RON | 138.069 RON | 14.075 RON |
| Casa si conturi la banci | 69.446 RON | 33.775 RON | 239.488 RON | 198.749 RON | 219.041 RON | 151.676 RON | 160.063 RON | 10.063 RON |
| Cheltuieli in avans | 26.169 RON | 25.992 RON | 22.693 RON | — | — | 347 RON | 290 RON | — |
| Datorii totale | 1.231.651 RON | 1.055.819 RON | 648.120 RON | 1.348.341 RON | 653.909 RON | 235.407 RON | 59.601 RON | 19.486 RON |
| Capitaluri proprii | 1.768.688 RON | 2.409.897 RON | 2.071.807 RON | 1.500.052 RON | 1.123.759 RON | 727.448 RON | 295.020 RON | 12.653 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 8 | 5 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 |