PATEGA SERV S.R.L.
- J40/3600/2018BUCURESTIdin 14.03.2018
- J2023000222388VALCEAdin 01.03.2023in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 2.695 RON | 4.589 RON | 0 RON | 3.614 RON | -975 RON | 0 |
| 2024 | — | -190 RON | 4.077 RON | — | 406 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -3.671 RON |
| — |
| 2023 | — | 504 RON | 4.077 RON | — | 406 RON | -3.481 RON | — |
| 2022 | 0 RON | -700 RON | 4.128 RON | 0 RON | 143 RON | -3.985 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | -1.672 RON | 4.127 RON | 700 RON | 143 RON | -3.284 RON | 0 |
| 2020 | 4.684 RON | -1.248 RON | 4.127 RON | 2.372 RON | 143 RON | -1.612 RON | 0 |
| 2018 | 8.482 RON | -6.002 RON | 12.500 RON | 6.002 RON | 654 RON | -5.802 RON | — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 4.684 RON |
| 8.482 RON |
| Venituri totale | 4.388 RON | 0 RON | 1.400 RON | 0 RON | 0 RON | 4.942 RON | 9.979 RON |
| Cheltuieli totale | 1.180 RON | 190 RON | 800 RON | 700 RON | 1.672 RON | 6.042 RON | 15.681 RON |
| Profit brut | 3.208 RON | 0 RON | 600 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 190 RON | 0 RON | 700 RON | 1.672 RON | 1.100 RON | 5.702 RON |
| Profit net | 2.695 RON | 0 RON | 504 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 190 RON | 0 RON | 700 RON | 1.672 RON | 1.248 RON | 6.002 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 0 RON | 700 RON | 2.372 RON | 6.002 RON |
| Active circulante | 3.614 RON | 406 RON | 406 RON | 143 RON | 143 RON | 143 RON | 654 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 400 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.614 RON | 406 RON | 406 RON | 143 RON | 143 RON | 143 RON | 254 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 190 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42 RON |
| Datorii totale | 4.589 RON | 4.077 RON | 4.077 RON | 4.128 RON | 4.127 RON | 4.127 RON | 12.500 RON |
| Capitaluri proprii | -975 RON | -3.671 RON | -3.481 RON | -3.985 RON | -3.284 RON | -1.612 RON | -5.802 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.