| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43.132 RON | 22.080 RON | 19.112 RON | 0 RON | 93.787 RON | 74.675 RON | 0 |
| 2023 | 21.530 RON | -44.087 RON | 2.667 RON | — | 50.707 RON |
| Indicator | 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 48.040 RON |
| — |
| 2022 | 34.382 RON | 32.062 RON | 1.511 RON | — | 93.638 RON | 92.127 RON | — |
| 2021 | 27.632 RON | 19.636 RON | 1.119 RON | — | 61.184 RON | 60.065 RON | — |
| 2020 | 29.485 RON | 26.240 RON | 2.089 RON | — | 42.518 RON | 40.429 RON | — |
| 2019 | 15.494 RON | 10.807 RON | 1.887 RON | — | 16.076 RON | 14.189 RON | — |
| 2018 | 5.440 RON | 3.182 RON | 1.422 RON | — | 4.804 RON | 3.382 RON | — |
| 43.132 RON |
| 21.530 RON |
| 34.382 RON |
| 27.632 RON |
| 29.485 RON |
| 15.494 RON |
| 5.440 RON |
| Venituri totale | 43.132 RON | 21.530 RON | 34.382 RON | 27.632 RON | 29.485 RON | 15.494 RON | 5.440 RON |
| Cheltuieli totale | 16.846 RON | 64.461 RON | 1.288 RON | 7.167 RON | 2.361 RON | 4.222 RON | 2.095 RON |
| Profit brut | 26.286 RON | 0 RON | 33.094 RON | 20.465 RON | 27.124 RON | 11.272 RON | 3.345 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 42.931 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 22.080 RON | 0 RON | 32.062 RON | 19.636 RON | 26.240 RON | 10.807 RON | 3.182 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 44.087 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 93.787 RON | 50.707 RON | 93.638 RON | 61.184 RON | 42.518 RON | 16.076 RON | 4.804 RON |
| Stocuri | 766 RON | 766 RON | 766 RON | 0 RON | 118 RON | — | — |
| Creante | 39.004 RON | 1.440 RON | 1.440 RON | 0 RON | 330 RON | 200 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 54.017 RON | 48.501 RON | 91.432 RON | 61.184 RON | 42.070 RON | 15.876 RON | 4.804 RON |
| Datorii totale | 19.112 RON | 2.667 RON | 1.511 RON | 1.119 RON | 2.089 RON | 1.887 RON | 1.422 RON |
| Capitaluri proprii | 74.675 RON | 48.040 RON | 92.127 RON | 60.065 RON | 40.429 RON | 14.189 RON | 3.382 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
oraşul Năsăud
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.