Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 10.545 RON | 2.625 RON | -3.394 RON | 0 RON | 15.046 RON | 18.440 RON | 0 |
| 2024 | 13.400 RON | 2.265 RON | 15.216 RON | — | 24.973 RON | 9.757 RON | — |
| 2023 | 10.655 RON | 6.195 RON | 8.790 RON | — | 22.477 RON | 13.687 RON | — |
| 2022 | 9.832 RON | 3.308 RON | 21.786 RON | — | 32.586 RON | 10.800 RON | — |
| 2021 | 6.115 RON | 2.062 RON | 16.901 RON | — | 24.393 RON | 7.492 RON | — |
| 2020 | 6.900 RON | 2.333 RON | 16.722 RON | — | 22.152 RON | 5.430 RON | — |
| 2019 | 12.736 RON | 6.793 RON | 25.218 RON | — | 28.315 RON | 3.097 RON | — |
| 2018 | 15.824 RON | 3.896 RON | 16.786 RON | — | 20.882 RON | 4.096 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.545 RON | 13.400 RON | 10.655 RON | 9.832 RON | 6.115 RON | 6.900 RON | 12.736 RON | 15.824 RON |
| Venituri totale | 10.545 RON | 13.400 RON | 10.655 RON | 9.832 RON | 6.115 RON | 6.900 RON | 16.631 RON | 15.824 RON |
| Cheltuieli totale | 7.401 RON | 10.728 RON | 3.961 RON | 6.229 RON | 3.874 RON | 4.372 RON | 9.455 RON | 11.453 RON |
| Profit brut | 3.144 RON | 2.672 RON | 6.694 RON | 3.603 RON | 2.241 RON | 2.528 RON | 7.176 RON | 4.371 RON |
| Profit net | 2.625 RON | 2.265 RON | 6.195 RON | 3.308 RON | 2.062 RON | 2.333 RON | 6.793 RON | 3.896 RON |
| Active circulante | 15.046 RON | 24.973 RON | 22.477 RON | 32.586 RON | 24.393 RON | 22.152 RON | 28.315 RON | 20.882 RON |
| Stocuri | 11.555 RON | 12.012 RON | 9.556 RON | 16.825 RON | 24.054 RON | 21.928 RON | 26.300 RON | 19.846 RON |
| Creante | 0 RON | 12.527 RON | 12.527 RON | 9.832 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 3.491 RON | 434 RON | 394 RON | 5.929 RON | 339 RON | 224 RON | 2.015 RON | 1.036 RON |
| Datorii totale | -3.394 RON | 15.216 RON | 8.790 RON | 21.786 RON | 16.901 RON | 16.722 RON | 25.218 RON | 16.786 RON |
| Capitaluri proprii | 18.440 RON | 9.757 RON | 13.687 RON | 10.800 RON | 7.492 RON | 5.430 RON | 3.097 RON | 4.096 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.