ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 698.858 RON | 1.492 RON | 118.717 RON | 60.877 RON | 84.873 RON | 27.071 RON | 1 |
| 2024 | 704.844 RON | -13.993 RON | 122.977 RON | 65.666 RON | 82.852 RON | 25.579 RON | 1 |
| 2023 | 751.766 RON | -5.176 RON | 152.869 RON | 73.596 RON | 118.540 RON | 39.571 RON | 1 |
| 2022 | 1.440.138 RON | 64.546 RON | 235.157 RON | 39.365 RON | 240.539 RON | 44.747 RON | 1 |
| 2021 | 842.281 RON | -62.242 RON | 177.657 RON | 23.731 RON | 134.127 RON | -19.799 RON | 1 |
| 2020 | 1.425.377 RON | 2.842 RON | 132.061 RON | 23.211 RON | 151.293 RON | 42.443 RON | 1 |
| 2019 | 1.806.707 RON | 31.815 RON | 44.918 RON | 18.181 RON | 66.338 RON | 39.601 RON | 1 |
| 2018 | 2.001.001 RON | 7.586 RON | 144.882 RON | 8.064 RON | 144.604 RON | 7.786 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 698.858 RON | 704.844 RON | 751.766 RON | 1.440.138 RON | 842.281 RON | 1.425.377 RON | 1.806.707 RON | 2.001.001 RON |
| Venituri totale | 700.178 RON | 704.887 RON | 831.766 RON | 1.440.138 RON | 842.281 RON | 1.425.377 RON | 1.807.001 RON | 2.001.879 RON |
| Cheltuieli totale | 696.164 RON | 718.880 RON | 828.619 RON | 1.361.191 RON | 896.100 RON | 1.408.281 RON | 1.757.118 RON | 1.974.282 RON |
| Profit brut | 4.014 RON | 0 RON | 3.147 RON | 78.947 RON | 0 RON | 17.096 RON | 49.883 RON | 27.597 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 13.993 RON | 0 RON | 0 RON | 53.819 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 1.492 RON | 0 RON | 0 RON | 64.546 RON | 0 RON | 2.842 RON | 31.815 RON | 7.586 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 13.993 RON | 5.176 RON | 0 RON | 62.242 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 60.877 RON | 65.666 RON | 73.596 RON | 39.365 RON | 23.731 RON | 23.211 RON | 18.181 RON | 8.064 RON |
| Active circulante | 84.873 RON | 82.852 RON | 118.540 RON | 240.539 RON | 134.127 RON | 151.293 RON | 66.338 RON | 144.604 RON |
| Stocuri | 42.970 RON | 40.028 RON | 32.224 RON | 159.235 RON | 105.479 RON | 66.845 RON | 56.950 RON | — |
| Creante | 40.735 RON | 29.435 RON | 22.314 RON | 59.996 RON | 13.246 RON | 14.949 RON | 9.170 RON | 123.695 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.168 RON | 13.389 RON | 64.002 RON | 21.308 RON | 15.402 RON | 69.499 RON | 218 RON | 20.909 RON |
| Cheltuieli in avans | 38 RON | 38 RON | 304 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 118.717 RON | 122.977 RON | 152.869 RON | 235.157 RON | 177.657 RON | 132.061 RON | 44.918 RON | 144.882 RON |
| Capitaluri proprii | 27.071 RON | 25.579 RON | 39.571 RON | 44.747 RON | -19.799 RON | 42.443 RON | 39.601 RON | 7.786 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |