TOP FURAJE S.R.L.
- NIVI SMART LIGHTS S.R.L.documentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -769 RON | 502.353 RON | 1.000 RON | 328.597 RON | -172.756 RON | 0 |
| 2024 | — | -2.423 RON | 502.354 RON | 1.000 RON | 329.367 RON | -171.987 RON | — |
| 2023 | — | 1.201 RON | 500.598 RON | 1.788 RON | 329.246 RON | -169.564 RON | — |
| 2022 | 300.376 RON | -209.129 RON | 507.571 RON | 5.554 RON | 331.251 RON | -170.766 RON | 1 |
| 2021 | 119.725 RON | 573 RON | 175.651 RON | 6.325 RON | 207.690 RON | 38.364 RON | 1 |
| 2020 | — | -903 RON | 13.708 RON | — | 51.449 RON | 37.741 RON | — |
| 2019 | 20.558 RON | 14.580 RON | 13.708 RON | 54 RON | 52.098 RON | 38.444 RON | — |
| 2018 | 49.168 RON | 23.664 RON | 29.636 RON | 271 RON | 53.229 RON | 23.864 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 300.376 RON | 119.725 RON | — | 20.558 RON | 49.168 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 7.000 RON | 302.068 RON | 119.726 RON | 0 RON | 20.558 RON | 49.168 RON |
| Cheltuieli totale | 769 RON | 2.423 RON | 5.555 RON | 505.174 RON | 117.980 RON | 903 RON | 5.362 RON | 24.029 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 1.445 RON | 0 RON | 1.746 RON | 0 RON | 15.196 RON | 25.139 RON |
| Pierdere bruta | 769 RON | 2.423 RON | 0 RON | 203.106 RON | 0 RON | 903 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 1.201 RON | 0 RON | 573 RON | 0 RON | 14.580 RON | 23.664 RON |
| Pierdere neta | 769 RON | 2.423 RON | 0 RON | 209.129 RON | 0 RON | 903 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.788 RON | 5.554 RON | 6.325 RON | — | 54 RON | 271 RON |
| Active circulante | 328.597 RON | 329.367 RON | 329.246 RON | 331.251 RON | 207.690 RON | 51.449 RON | 52.098 RON | 53.229 RON |
| Stocuri | 247.270 RON | — | — | — | 45.383 RON | 9.609 RON | 9.609 RON | 6.338 RON |
| Creante | 34.289 RON | 281.559 RON | 281.557 RON | 283.657 RON | 107.277 RON | 1.737 RON | 1.737 RON | 5.427 RON |
| Casa si conturi la banci | 47.038 RON | 47.808 RON | 47.689 RON | 47.594 RON | 55.030 RON | 40.103 RON | 40.752 RON | 41.464 RON |
| Datorii totale | 502.353 RON | 502.354 RON | 500.598 RON | 507.571 RON | 175.651 RON | 13.708 RON | 13.708 RON | 29.636 RON |
| Capitaluri proprii | -172.756 RON | -171.987 RON | -169.564 RON | -170.766 RON | 38.364 RON | 37.741 RON | 38.444 RON | 23.864 RON |
| Capital subscris varsat | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | — | — | 1 |