ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 5% |
| persoană | 40% |
| persoană | 25% |
| persoană | 15% |
| persoană | 10% |
| persoană | 5% |
| 6 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 6.841 RON | -17.552 RON | 48.301 RON | 1.328 RON | 5.713 RON | -41.260 RON | 1 |
| 2019 | 33.791 RON | -16.737 RON | 32.935 RON | 1.328 RON | 7.899 RON | -23.708 RON | 1 |
| 2018 | 54.429 RON | -7.771 RON | 17.857 RON | 2.058 RON | 8.428 RON | -7.371 RON | 1 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.841 RON | 33.791 RON | 54.429 RON |
| Venituri totale | 7.192 RON | 33.791 RON | 54.429 RON |
| Cheltuieli totale | 24.625 RON | 49.749 RON | 61.656 RON |
| Pierdere bruta | 17.433 RON | 15.958 RON | 7.227 RON |
| Pierdere neta | 17.552 RON | 16.737 RON | 7.771 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.328 RON | 1.328 RON | 2.058 RON |
| Active circulante | 5.713 RON | 7.899 RON | 8.428 RON |
| Stocuri | 5.713 RON | 7.899 RON | 8.428 RON |
| Datorii totale | 48.301 RON | 32.935 RON | 17.857 RON |
| Capitaluri proprii | -41.260 RON | -23.708 RON | -7.371 RON |
| Capital subscris varsat | 800 RON | 800 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |