E-SHOP EMANDRAS S.R.L.
- PANOURI SI DECORATIUNI FLORALE S.R.L.documentat 2018 – 2020
- J40/4177/2018BUCURESTIdin 27.03.2018
- J2020000724236ILFOVdin 13.02.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 171.064 RON | -37.239 RON | 302.661 RON | 69.262 RON | 133.659 RON | -99.740 RON | 1 |
| 2024 | 310.440 RON | -76.171 RON | 260.148 RON | 23.615 RON | 173.732 RON | -62.801 RON | 1 |
| 2023 | 463.431 RON | -13.741 RON | 279.469 RON | 66.172 RON | 226.667 RON | 13.370 RON | 1 |
| 2022 | 413.673 RON | -86.722 RON | 292.490 RON | 129.372 RON | 190.229 RON | 27.111 RON | 1 |
| 2021 | 239.881 RON | 3.306 RON | 82.948 RON | 62.276 RON | 134.504 RON | 113.832 RON | 1 |
| 2020 | 457.991 RON | 113.629 RON | 4.622 RON | — | 115.147 RON | 110.525 RON | 1 |
| 2019 | — | 0 RON | 3.404 RON | 241 RON | 59 RON | -3.104 RON | — |
| 2018 | 140 RON | -3.304 RON | 3.404 RON | 241 RON | 59 RON | -3.104 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 171.064 RON | 310.440 RON | 463.431 RON | 413.673 RON | 239.881 RON | 457.991 RON | — | 140 RON |
| Venituri totale | 183.105 RON | 314.082 RON | 466.679 RON | 421.462 RON | 240.602 RON | 462.865 RON | 0 RON | 140 RON |
| Cheltuieli totale | 220.344 RON | 390.253 RON | 480.420 RON | 503.994 RON | 234.897 RON | 340.358 RON | — | 3.440 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.705 RON | 122.507 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 37.239 RON | 76.171 RON | 13.741 RON | 82.532 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.300 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.306 RON | 113.629 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 37.239 RON | 76.171 RON | 13.741 RON | 86.722 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.304 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 69.262 RON | 23.615 RON | 66.172 RON | 129.372 RON | 62.276 RON | — | 241 RON | 241 RON |
| Active circulante | 133.659 RON | 173.732 RON | 226.667 RON | 190.229 RON | 134.504 RON | 115.147 RON | 59 RON | 59 RON |
| Stocuri | 110.535 RON | 126.169 RON | 160.405 RON | 181.351 RON | 48.620 RON | 31.308 RON | — | — |
| Creante | 2.406 RON | 2.358 RON | 1.340 RON | — | 63.407 RON | 39.807 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 20.718 RON | 45.205 RON | 64.922 RON | 8.878 RON | 22.477 RON | 44.032 RON | 59 RON | 59 RON |
| Datorii totale | 302.661 RON | 260.148 RON | 279.469 RON | 292.490 RON | 82.948 RON | 4.622 RON | 3.404 RON | 3.404 RON |
| Capitaluri proprii | -99.740 RON | -62.801 RON | 13.370 RON | 27.111 RON | 113.832 RON | 110.525 RON | -3.104 RON | -3.104 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |